2726
عنوان

بنظرتون چرا اینجوریه؟ 🤔

172 بازدید | 18 پست

دخترم یکسالشه وقتی یه وسیله ای رو میخواد اگه بهش ندیم سریع میزنه توی سرش دو دستی 😞

من و شوهرم توی خونه تقریبأ رفتارای آرومی داریم حالا یه مواقعی بحث بوده نمیگم عالی و بدون تنش هستیم 

حالا دیروز مادرشوهرم دید اینکارشو گفت چقدر عصبیه حتمأ شما توی خونه اینطوری رفتار کردین که بچتون اینطوریه 😐

بچه های شما چطور؟ 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دختر منم اینکار  رو میکنه چون زبون اعتراض نداره راه اعتراضش اینه

حالا من اگه خطرناک نباشه میدم بهش اگر نه حواسش رو پرت میکنم وسیله دیگه ای میدم.. 

با رفتارتون  نشون بدید ک  اعتنایی برای این حرکتش قائل نیستید !  با آرامش باهاش صحبت کنید و بهش بگید  زمانی  ب خواسته ش و حرفش گوش می دید ک  آروم باهاتون صحبت کنه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

دختر منم اینجوری بود،یه کم بزرگتر شه از سرش میفته،نگران نباش..مادرشوهرام فقط یه ایراداتی میگیرن آدم بیشتر دستپاچه میشه

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
با رفتارتون  نشون بدید ک  اعتنایی برای این حرکتش قائل نیستید !  با آرامش باهاش صحبت ک ...

آخه یکسالشه... توجه نکنم خیلی میزنه توی سرش

بعد خوب میشن دیگه؟ فراموش میکنن؟ 

وقتی حودش و میزنه بغلش کن سرش و بوس کن بگو مامان نزن دردت میاد  بذار بفهمه که اعضای بدن ارزشمنده سعی کن ارومش کنی واین که وقتی خودش و میزنه خواسته اش و اجابت نکن وگرنه شرطی میشه 

دختر منم اینجوری بود،یه کم بزرگتر شه از سرش میفته،نگران نباش..مادرشوهرام فقط یه ایراداتی میگیرن آدم ...

مرسی دقیقأااا 😐

این گونه کودکان که مشکل خود زنی دارند راهکار بازی در وان پر از آب و کف می تواند راهکار مطلوبی مناسبی باشد چرا که از این طریق خود کودک می تواند به نوازش جسم و بدن خود پرداخته و ارزش آن را درک نماید. همچنین بازی در کف و آب می تواند راهکاری برای کاهش تنش های روحی و افزایش آرامش در کودک بوده و با کاهش تنش ها موجب کاهش خود زنی در کودکان شود. در هنگام بروز رفتارهای پرخاشگرانه و نیز خود زنی در کودک والدین او باید با استفاده از رفتارهای محبت آمیز خود نگرانی خود را تا حدی ابزار نمایند مثلا اگر کودک سر خود را به دیوار می کوبد باید حائلی نرم در مقابل سرش قرار داد و با جمله ای محبت امیز مثلا به او بگویند که می دانم ناراحتی اما من دوستت دارم و نمی خواهم که سر زیبای تو آسیب ببیند. در نهایت مشاوره با مشاوران روانشناسی نیز می تواند راهکاری برای کاهش خود زنی در 

2706