2726
عنوان

ابِ گوشت بجای گوشت😐

1022 بازدید | 78 پست

با دوستم اومدیم بیرون سمت یوسف اباد و جهان ارا ...ناهار یهو دلم قرمه سبزی خواست...گفتم بریم رستوران قرمه سبزی بخوریم...اومدیم و خوردیم تو خورشتاش اصلا گوشت نداشت😐

موقع حساب کردن دوستم گفت چرا خورشتاتون گوشت نداره؟؟یه خانومه هم پشت دوستم وایستاده بود تا نوبتش بشه و حساب کنه اونم گفت اره خورشت مام گوشت نداشت....

صندوقداره گفت بله  خورشتامون گوشت نداره ولی بجاش ابِ گوشت میریزیم😐

تو شوکم😐

مگه داریم؟مگه میشه؟

⚡یک عدد بی برق...⚡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شمام پولارو نشونشون میدادین و می رفتین😂

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

اگه راستم گفته باشه استخوان جوشوندن آبشو ریختن

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

پس میشه قورمه بدون گوشت درست کرد با این تفاسیر

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  

پرسی چقدر حساب کرد

باید میریختن

مگه‌میشه

هر چقدرم گوشت گرون باشه وظیفه دارن بریزن و بر طبق همون قیمت غذا رو هم میکشن روش

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒

خخخ منظورش آب قلم بوده لابد گوشت گرونه خواهر کمکم باید به عنوان  اشیای لوکس دکوری خشک کنیم بزاریم تو بوفه و از دیدنش لذت ببریم 😒😒یه رون متوسط 400 هزار تومن

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
2706