2737
2734

پسرم۲۲ماهشه ریفلاکس داره براش انواع قطره اهن هارو گرفتم ازسیدرال بگیر تا نیوهم ولی به معدش نساخت

خلاصه که اهن نخورده بعد ماهه پیش دکتر ی مولتی داد که توش نیم سی سی اهن بود بعد هربار دادن کلی با مسواک انگشتی دندوناشو میساییدم اون که تموم شد ی مولتی دیگه گرفتم که فاقد اهنه و منم دیگه دندوناشو نشستم حالا میبینم دندوناش کرم رنگ و کدر شده خیلی ناراحت شدم یعنی ازین مولتیه یا از قبلی که اهن داره

این مولتی جدید حاوی پانتونیک اسیده ممکنه این ماده سیاه کنه

و سوال مهمم چیکار کنم مرواریداش باز سفید شه۰☹☹☹☹😭😭😭😭😭

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

تمیز کن

کم کم سفید میشه دو باره

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تمیز کن کم کم سفید میشه دو باره

امروز کلی ساییدم نمیره

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728

بیخیال دندون دائم که نیست اولا دوما سلامتی و ویتامینها که روی ذهن و عملکردش تاثیر میذاره مهم تره 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
من پسرم ریفلاکسیه دکتر پودرفرامکس داد

بهش دادم نمیسازه

بی قرار میشه عود میکنه ریفلاکسش

2738

من فروگلوبین میدم خدا رو شکر سیاه نشده

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
شير خودتون رو مي خوره؟!

ن عزیزم ازشیرگرفته خودشو 

شیرخشکی بود

امروز کلی ساییدم نمیره

یباره نمیره

کم کم

بعدم سنش پایینه نمی شه ماده ای چیزی زد

مواظب لثه هاشم باش آسیب نبینه

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
مگه اهن دندونو خراب ميكنه اون كه دندون خراب ميكنه بهداشت نا مناسبه ببرش يه دندونپزشك كودكان ببين چ ...

سیاه میکنه

2706