1421
1389
عنوان

استخون درد😔😔توروخداکمک کنین

83 بازدید | 5 پست

چکاب کامل دادم گفتن هیچی کم نداری..ولی نمیدونم چرا دست وپاهام دردمیکنه😔😔یعنی ازچیه پس؟؟؟پیش چ دکتری برم؟

پسرنازم😔هنوزم باورم نشده که ندارمت😭انقدگریه میکنم همه کلافه شدن 😭دلم براتکون خوردنات براصورت نازت برا دست وپای کوچولوت که زیرسرم لعنتی کبودشده بودتنگه عشقم😭😭😭ای کاش خدا ازم نمیگرفتت😔😔😔😔چه راحت میگن قسمت نبودفراموشش کن کسی چه میدونه من باچه ذوقی لباساتوخریدیم وهر روز نگاشون میکردم وتورو تصورمیکردم روزارومیشمردم که بیای تنت کنم قربونت برم😭😭😭😭دلم هیییییچوقت اروم نمیشه هیچوقت😔😔😔

ویتامین دی بخور....ماهی یه دونه

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

ازمایش کلسیم دادی؟ویتامین دی چی؟

همسرم قلب من ... نی نیم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم پشتگاهم... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
ازمایش کلسیم دادی؟ویتامین دی چی؟

اره چکاب کامل بود..گفت هیچی کم نداری 

پسرنازم😔هنوزم باورم نشده که ندارمت😭انقدگریه میکنم همه کلافه شدن 😭دلم براتکون خوردنات براصورت نازت برا دست وپای کوچولوت که زیرسرم لعنتی کبودشده بودتنگه عشقم😭😭😭ای کاش خدا ازم نمیگرفتت😔😔😔😔چه راحت میگن قسمت نبودفراموشش کن کسی چه میدونه من باچه ذوقی لباساتوخریدیم وهر روز نگاشون میکردم وتورو تصورمیکردم روزارومیشمردم که بیای تنت کنم قربونت برم😭😭😭😭دلم هیییییچوقت اروم نمیشه هیچوقت😔😔😔

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

اره چکاب کامل بود..گفت هیچی کم نداری 

چند سالته ؟شاید داری رشد میکنی ب قول قدیمیا😁

همسرم قلب من ... نی نیم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم پشتگاهم... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
1390
چند سالته ؟شاید داری رشد میکنی ب قول قدیمیا😁

١٨