1147
1226
عنوان

استخون درد😔😔توروخداکمک کنین

77 بازدید | 5 پست

چکاب کامل دادم گفتن هیچی کم نداری..ولی نمیدونم چرا دست وپاهام دردمیکنه😔😔یعنی ازچیه پس؟؟؟پیش چ دکتری برم؟

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
'#منن' "دولانان" (گوجالمآز) 😊                                 روزای خوبی توراهه پرازآرامش امسال😊 اگه توپیش من باشی عجب سالی بشه امسال😻یه حسی که بهم میگه امسال توروچشمام میبینه 😜اگرچه انتظارت هم برای من شیرینه😍یه عمری منتظربودم واسه روزی مثل امروز💖 منم میخام نوباشم مثل سالی که نومیشه قراره دنیا اروم شه 😻میدونم پیش تومیشه😊😘                              اگه خدابخاد😊❀غیرممــــکن❀✰ممـــــــکن✰میشود😜😄:))                          

ویتامین دی بخور....ماهی یه دونه

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

ازمایش کلسیم دادی؟ویتامین دی چی؟

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم قلب من ... نی نیم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم پشتگاهم... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
ازمایش کلسیم دادی؟ویتامین دی چی؟

اره چکاب کامل بود..گفت هیچی کم نداری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
'#منن' "دولانان" (گوجالمآز) 😊                                 روزای خوبی توراهه پرازآرامش امسال😊 اگه توپیش من باشی عجب سالی بشه امسال😻یه حسی که بهم میگه امسال توروچشمام میبینه 😜اگرچه انتظارت هم برای من شیرینه😍یه عمری منتظربودم واسه روزی مثل امروز💖 منم میخام نوباشم مثل سالی که نومیشه قراره دنیا اروم شه 😻میدونم پیش تومیشه😊😘                              اگه خدابخاد😊❀غیرممــــکن❀✰ممـــــــکن✰میشود😜😄:))                          

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

اره چکاب کامل بود..گفت هیچی کم نداری 

چند سالته ؟شاید داری رشد میکنی ب قول قدیمیا😁

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم قلب من ... نی نیم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم پشتگاهم... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
1156
چند سالته ؟شاید داری رشد میکنی ب قول قدیمیا😁

١٨

1
5
10
15
20
25
30
35
40