2733
2734
عنوان

ملحفه

229 بازدید | 11 پست

سلام خانومهای خیاط من میخام ملحفه تشک تک نفره بدوزم راهنمایی میکنید یا کلیپ تصویری جایی هست من بتونم ببینم گوگل میزنم این آموزش رو پیدا نمی کنم 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد

ملافه نبود عایا

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اصلش ملحفه اس اخه عامیانه ملافه میگن

سلام تو گوگل بزن آموزش دوخت ملافه کلی کلیپ میاد 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

با متر اندازه کنو چند سانت اضافه کنو رو پارچه پیاده کن.

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
والا من بدون چرخ خیاطی و با دست دوختم انداختمش روی تشک و اندازه اش رو بریدم بعدم دوختمش

پس کار سختی نیست اخه من از خیاطی هیچی سرم نمیشه ولی چرخ دارم برم بدوزم چون یبار دادم بیرون برای دوتا صد تومن از من گرفت اخرم پارچمو خراب کرد 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
2738
پس کار سختی نیست اخه من از خیاطی هیچی سرم نمیشه ولی چرخ دارم برم بدوزم چون یبار دادم بیرون برای دوتا ...

نه ملحفه رو بنداز رو تشکت اندازه هاش رو ببر بعدم بدوز

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

تشک مهمان و ملحفه های 100 در 100 پنبه ای دور کشدار تخت یک نفره و دونفره را میتونید در لینک زیر ببینید:

https://artazin.com/product-category/sleep-set/

محافظ تشک دونفره و تک نفره و تخت کودک هم هست.

پتوی مسافرتی هم هست.

برند مریم است که خیلی معروف و با کیفیته