2703
2553
عنوان

میوه نارگیل

4213 بازدید | 17 پست

الان اون ابشو خالی کردم یه ذره مزه کردم.خیلی ترش و بد مزه بود. من خیلی وقته میوشو اینجوری نخوردم ولی یادمه اخرین باری ک خوردم مزش اینجوری نبود ابش تقریبا به شیرینی میزد. ینی خراب شده یا طبیعیه؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

خراب شده بازش کن اگه داخلش تغییر رنگ نداده مشکلی نداره

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
ینی میوه داخلشم خراب شده؟ چون هنوز بازش نکردم. 

همیشه میگن اول نارگیلو باز کنید بعد بخورید آبشو چون مسمومیت بدی داره اگر داخلش قارچ سمی باشه.

یه سری فروشنده های شیاد هم با سرنگ از اون قسمت سوراخای نارگیل آب میریزن تو نارگیل که هم وزنش سنگین تر بشه هم اینکه فکر کنی میوه آبداره!!

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
همیشه میگن اول نارگیلو باز کنید بعد بخورید آبشو چون مسمومیت بدی داره اگر داخلش قارچ سمی باشه. یه سر ...

اومدم بازش کنم خودم نتونستم فقط ابشو خالی کردم. یه نصفه لیوان اب داشت مزه کردم خیلی ترش و شور بود. یادمه قبلا خورده بودم اصلا اینجوری نبود. حالا شوهرم بیاد بگم بازش کنه 

2706