2726
عنوان

کیک+عکس

310 بازدید | 13 پست

سلام.میخوام همچین کیکی درست کنم

بدون خامه.

اون شکلاتا و بسکوییتا ک روش هست رو چجور باید بذارم ک نیفتن؟

کیک شیفون بهتره یا کیک ساده؟

و اینکه شکلاتمو چطور آب کنم ک یکدست و خوب بشه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام.عزیز . کیک شیفون 4 تخم مرغی درست کن 

بعد 100 گرم شکلات و اب کن با یه قاشق روغن مایع و دو قاشق خامه میتونی همه رو مخلوط کنی بزاری رو بخاری یکدست که شد بریز روی کیکت .

برای اون تزیبناتم یکم خامه رو فرم بده بریز تو قیف بصورت دایره های ساده پایپ کن بعد شکلات یا بیسکوییت و راحت ایستاده قرار بده یا کج یا هر جور که دوست کنی . مهم اینه پشتش و خامه بزنی تا به ایسته مثل تکیه گاه میشه خامه . 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
سلام.عزیز . کیک شیفون 4 تخم مرغی درست کن  بعد 100 گرم شکلات و اب کن با یه قاشق روغن مایع و دو ...

آهان.

میبخشید هم واسه کاکائو  ک بریزم رو کیک هم واسه ثابت موندن اون شکلاتا و بسکوییتا

میشه از خامه استفاده نکنم؟

راهی هست؟

آهان. میبخشید هم واسه کاکائو  ک بریزم رو کیک هم واسه ثابت موندن اون شکلاتا و بسکوییتا میشه از ...

اهان اره پس شکلات و روغن مایع و بزار روی بخاری یکدست که شد بریز روی کیکت.  بعد چیزایی که میخوای بریزی روی اون شکلات با دست چند دقیقه نگه دار تا شکلات خودش و بگیره فیکس بشه 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️