2726
عنوان

کیک+عکس

310 بازدید | 13 پست

سلام.میخوام همچین کیکی درست کنم

بدون خامه.

اون شکلاتا و بسکوییتا ک روش هست رو چجور باید بذارم ک نیفتن؟

کیک شیفون بهتره یا کیک ساده؟

و اینکه شکلاتمو چطور آب کنم ک یکدست و خوب بشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام.عزیز . کیک شیفون 4 تخم مرغی درست کن 

بعد 100 گرم شکلات و اب کن با یه قاشق روغن مایع و دو قاشق خامه میتونی همه رو مخلوط کنی بزاری رو بخاری یکدست که شد بریز روی کیکت .

برای اون تزیبناتم یکم خامه رو فرم بده بریز تو قیف بصورت دایره های ساده پایپ کن بعد شکلات یا بیسکوییت و راحت ایستاده قرار بده یا کج یا هر جور که دوست کنی . مهم اینه پشتش و خامه بزنی تا به ایسته مثل تکیه گاه میشه خامه . 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
سلام.عزیز . کیک شیفون 4 تخم مرغی درست کن  بعد 100 گرم شکلات و اب کن با یه قاشق روغن مایع و دو ...

آهان.

میبخشید هم واسه کاکائو  ک بریزم رو کیک هم واسه ثابت موندن اون شکلاتا و بسکوییتا

میشه از خامه استفاده نکنم؟

راهی هست؟

آهان. میبخشید هم واسه کاکائو  ک بریزم رو کیک هم واسه ثابت موندن اون شکلاتا و بسکوییتا میشه از ...

اهان اره پس شکلات و روغن مایع و بزار روی بخاری یکدست که شد بریز روی کیکت.  بعد چیزایی که میخوای بریزی روی اون شکلات با دست چند دقیقه نگه دار تا شکلات خودش و بگیره فیکس بشه 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️