بله من، آمپولو زدم بعد دو هفته دیدم پریود نشدم فقط درد پریودی داشتم و بی بی زدم دیدم دیدم باردارم

خدایا هزار مرتبه شکرت بخاطر نی نی که بهم هدیه دادی 🙏❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وایییی نکنه الان منم اینجوری شم.چون میخوام برم بازار.گفتم این هفته عاخری رو کمی برم بیرون ک بعدش ک ا ...

شاید من دوتا باهم زدم انقدر درد داشتم نگران نباش گلم به قول معروف هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد ماها که بچه میخواییم باید تمام این سختی ها را به جون بخریم😊

انشالله که بارداری ولی چه ریسکی کردی زدی آمپولو زمان داشتی هنوز منتظر بمونی شاید لقاح دیر صورت گرفته

آمپول حتی اگه باردار باشه جای بچه رو محکم میکنه

خدایا هزار مرتبه شکرت بخاطر نی نی که بهم هدیه دادی 🙏❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤
خدا کنه منم مثل شما بشم عید سقط داشتم 

منو سونو فرستاد که ببینه چرا ۵ماه اقدامم حتی با کیت.. اما نمیشه.. دکتر سونو گفت یه تخمک هست اقدام کن.. دکتر خودمم بهم پروژسترون دادکه ۱۰ روز بخورم که به گفته خودش پری منظم شه و گفته بود پری شدی روز دوم سومش بیا پیشم.. منم به گفته دکتر سونو اقدام کردم و قرص اینو هم خوردم موقع پری خبری نشد بی بی مثبت شد بتا هم مثبت شد رفتم دکتر تعجب کرد گفت من قرص رو برای پری دادم .. ولی چون سر موقع اقدام کردی این قرص جای بچه رو محکم کرده ..

معمولا قبل از تجویز این امپول دکتر براتون هم ازمایش خون بارداری مینویسه هم سونوگرافی تا قبلش هر علت ...

من ازمایش دادم روز نهم هفت بود منفی شده بود گفتم سونو امپول نوشت گفت اگه شدی روز سوم سونو بده معلوم میشه کیست داری یا نه اخه من نه تا امپول زدم سینال و hmg این ماه 

شاید من دوتا باهم زدم انقدر درد داشتم نگران نباش گلم به قول معروف هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد ...

واقعا.امروز ک میخواستم برم آمپول رو بزنم با خودم همینو گفتم.تو ک انقد بچه دوس داری پس باید اینا رو هم تحمل کنی.ان شالله ک جواب میگیریم🌷

منو سونو فرستاد که ببینه چرا ۵ماه اقدامم حتی با کیت.. اما نمیشه.. دکتر سونو گفت یه تخمک هست اقدام کن ...

انشالله که بچه گلتون سالم باشه همیشه و سایه شما بالا سرشون دعا کنید منم این ماه باشم من خیلی ترشحات تخمک گذاری داشتم با اینکه پریودم عقب افتاده بود 

واقعا.امروز ک میخواستم برم آمپول رو بزنم با خودم همینو گفتم.تو ک انقد بچه دوس داری پس باید اینا رو ه ...

انشالله گلم واقعا باید خدا بخواد به بنده خدایی میگفت بچش ناخواسته بوده برادرش فوت میشه تا یه هفته امپول و وقرص ارام بخش میخورده تا یه هفته هم چای زعفران  و دم کرده عرق رازیانه ولی بچش موند اونم سالم سالم ماشالله مثل گل بود بچش اگه خدا بخواد همه چی درست میشه اونوقت من نشسته بارم رفت فقط باید از خدا بخواییم کمکمون کنه.

با قلب پاکتون دعا کنید منم بچه سالم باردار باشم😘

ان شاءالله عزیزم حتما میده نگران نباش حسم میگه به احتمال زیاد الان بارداری امیدوارم اینطور باشه

2706