2726
عنوان

بیمارستان کمالی یا باهنر؟

1065 بازدید | 19 پست

سلام دوستان گلم خواهرم انشالله پنجشنبه زایمان سزارین داره من خودم پارسال البرز طبیعی زایمان کردم خیلی راضی بودم اما بخاطر نوع بیمش نمیتونه اونجا بره میخواستم ببینم اطلاعاتی راجعبه این دو بیماریتان دارید؟یا اونجا زایمان کردید؟خیلی براش نگرانم

دوليتا ك ب همين راحتي سزارين نميكنن 

ولي فك كنم كمالي بهتر باشه

دخترعموم تو باهنر دو سال پيش زايمان كرد نميبردنش سزارين اخراش داشت جون ميداد نميبردنش

به نام قدرت مطلق الله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کمالی پرسنلش بشدت بی ادب و بی اخلاقن و باهنر هم کار رو فقط کاراموزا و دانشجوها انجام میدن 

حالا ببینه کدوم رو بیشتر میتونه تحمل کنه ضمن اینکه جفت بیمارستان تاکید بر رایمان طبیعی دارن

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
اخه بچش بریچه

پس اصلا سمت کمالی هم نره ک واویلاست مگه قبول میکنن میگن نه خودمون میچرخونیم ال و بل باز کافیه یه ویزیت قبلش تو هر دو بیمارستان بره تا بهتر تصمیم بگیره

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤

عزیزم کمالی تجهیزات خوبی داره ولی اصلا راضی نخواهد بود. من بعد سقطم حالم بشدت بد شد شوهرم منو برد کمالی شوهرمو راه ندادن تو اون بخش در حال مرگ بودم تنها بهم میگفتن خودت پاشو برو آزمایشگاه خودت برو فلان کارو کن. اخرش غش کردم پرسنلش تازه به خودشون اومدن.

خواهرشوهرمم اونجا زایمان کرد بچش صحیح و سالم بود اشتباها به پدر بچه گفتن بچت فوت شد با یکی دیگه اشتباه گرفته بودن اگه بدونید اون روز پدر بچه چی کشید. کلا پرسنلش افتضاااااحن.

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
پس اصلا سمت کمالی هم نره ک واویلاست مگه قبول میکنن میگن نه خودمون میچرخونیم ال و بل باز کافیه یه ویز ...

چند روز پیش حالش بد بود بردیم کمالی حرفی از چرخوندن نشد گفتن باید بیفته تو ۳۹هفته برا سزارین همین

عزیزم کمالی تجهیزات خوبی داره ولی اصلا راضی نخواهد بود. من بعد سقطم حالم بشدت بد شد شوهرم منو برد کم ...

اره گلم دقیقا به خواهر منم همینو میگفتن بنده خدا داشت از شدت درد میلرزید میگفتن خودت پاشو برو پیش دکتر😞

چند روز پیش حالش بد بود بردیم کمالی حرفی از چرخوندن نشد گفتن باید بیفته تو ۳۹هفته برا سزارین همین

لعنتیا همین جورین اول میگن بیارین واسه سزارین پرونده ک تشکیل شد دیگه تمام اول میگن امپول فشار و چرخش و ال و بل بعد تهش میگن سزارین 

2706