2733
2734
عنوان

شوهرم گوشی مدل بالا خریده

665 بازدید | 24 پست

کلا از روز اول بهم گفت من کلا دوست ندارم گوشی بدم دست کسی.چ خواهر چ مادر چ همسر.منم دوساله اصصصلا ب گوشیش دست هم نزدم.حالا گوشی جدید خریده.انتظار داشتم برا ی بارهم که شده ی تعارف بزنه چند دقه باهاش کار کن ببین چطوره.اینم بگم این کلا عادتشه ادمی نیست ک جیزی توش داشته باشه بخواد من نبینم.امشب بهش اینارو گفتم برگشت بهم گفت تو حسادت میکنی و ناراحتی ازین ک من گوشی مدل بالا خریدم.این درصورتی بود ک من بخشی از پس اندازمون رو گفتم بردار ی مدل خوبشو بخر.حالا این حرفش برام خیلی زوره و ناراحتم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم خب خودت داری میگی این عادتشه ک گوشیشو ب کسی نده و شما هم سکوت کردین همیشه درست شبی ک گوشی خریده این حرف رو زدین و ایشون هم بد برداشت کردن

باهاش قهر نکن ب دهنش زهر میشه گوشیه جدید 

عادتشه دیگه😉 فراموشش کن 

هممون هم عادت خوب داریم هم بد

2738
 بگو واسه منم بخر حسادت نکنم خوب😐

اولش میخواست دوتا بخره واسه جفتمون ی مدل پایین تر ازین.من گفتم فعلا گوشی من خوبه .یدونه برا خودت بخر مدل بالا.این حرفش اتیشم زد

اولش میخواست دوتا بخره واسه جفتمون ی مدل پایین تر ازین.من گفتم فعلا گوشی من خوبه .یدونه برا خودت بخر ...

به اندازه خوبی کن.حالاواسه مابرعکسه من میگم هرگوشی داشته باشی بایدمال من مدلش بالاتر باشه.خخخخ😊

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌
اولش میخواست دوتا بخره واسه جفتمون ی مدل پایین تر ازین.من گفتم فعلا گوشی من خوبه .یدونه برا خودت بخر ...

چرا این حرف زدی😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐دارم شاخ درمیارم .عجیبه .آدم تواین نی نی سایت چه چیزایی میبینه

ماخودمون حوصله ی کارای خودمونم نداریم سپردیم به امان خدا/ بعدیه سریا زندگی خودشونوول کردن شدن پیگیرما😅😅😅

اشتباه کردی دیگه.واسه چی بیخودی از خودگذشتگی میکنی که آخرش اینجوری جوابتو بده؟ حالا ما یه بنده خدا داریم تو این چند سالی که ازدواج کرده ۳ بار گوشی خریده هر بار که گوشی جدید گرفته کهنه ی قبلی رو داده به شوهرش! بیا و ببین چقد شوهرش کیف میکنه و سپاسگزاره! حالا پولشم شوهرش میده

2706