2733
2734
عنوان

پوشک گرفتن

445 بازدید | 39 پست

سلام مامانای عزیز لطفا راهنماییم کنید خسته شدم.دخترم رو 3ماهی میشه از پوشک گرفتم نزدیک به سه سالشه. روزا جیشش رو میگه ولی شبا خودش رو خیس میکنه در طول شب باید 3 بار ببرمش دستشویی آگه خواب بمونم خودش رو خیس میکنه اصلا بیدارم نمیکنه بچه های شما هم بیدارتون نمیکنن؟اینم بگم بعضی وقتا هم در طول روز خودش رو خیس میکنه 

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشکال نداره درست میشه فقط شبا قبل خواب آب وسردیجات نده بخوره زیاد.زیرشم ی تشکچه بزرگ بنداز

کی میخواد درست شه اخه دختر برادرم از دخترم 42 روز بزرگتره اون شبا مامانش رو بیدار میکنه

2731
خسته شدم از بس لحاف تشک شستم.همه جای خونم بوی ادرار میده

یا  شیوه از پوشک گرفتنت اشتباه بوده  و یا جیش کردنش جنبه روانی داره   سب دی های دکتر هلاکویی رو گوش کن کامل توضیح داده چطوره از پوشک بگیری

خسته شدم از بس لحاف تشک شستم.همه جای خونم بوی ادرار میده

عسل بهش بدین و از خوردن چیزای آبدار و سرد هم قبل از خواب منعش کنین ب مرور درست میشه 

فقط نذارید براش عادت شه ک سخته درست کردنش 

دختر منم نزدیک سه سالشه و از ۴ ماه پیش که از پوشک گرفتمش حتی یک بار هم خیس نکرده اصلا هم شب بلند نمیشه از خواب تا ده و یازده صبح هم میخوابه

راستش احساس میکنم به خاطر اینه که گرمیجات زیاد میخوره

شما هم سردی بهش کمتر بده

عصر تا شب هم آب و چایی کم بده

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2738
دختر منم نزدیک سه سالشه و از ۴ ماه پیش که از پوشک گرفتمش حتی یک بار هم خیس نکرده اصلا هم شب بلند نمی ...

خوش به حالت خواهر.در طول شب میبریش دستشویی؟

عسل بهش بدین و از خوردن چیزای آبدار و سرد هم قبل از خواب منعش کنین ب مرور درست میشه  فقط نذاری ...

عسل زیاد میخوره.ولی هیچ تغیری نمیکنه

پسرمنم  2 سال و پنج ماهشه ...سه ماه از پوشک گرفتمش تا دوماه اول همش شبا باید میبردمش دستشویی اگ خواب میموندم همه رو کثیف میکرد الان ده روزه نمیبرمش اصلا جیش نمیکنه تا ساعت ده صبحم خوابه

پسرمنم  2 سال و پنج ماهشه ...سه ماه از پوشک گرفتمش تا دوماه اول همش شبا باید میبردمش دستشویی اگ ...

در طول روز خودش رو خیس میکنه؟دخترم بعضی وقتا خیس میکنه 

خوش به حالت خواهر.در طول شب میبریش دستشویی؟

نه اصلا

اوایل پوشک میبستم شبا بعد دیدم خشکه خشک هست دیگه نبستم

تو هم فعلا پوشک ببند وقتی خوابید وقتی میدونی خیس میکنه

حداقل اینقدر تمیز کاری برات نمونه

تا کم کم درست بشه

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2706