2726

مورد اول 

خانوما امشب ما خونه عمه شوهرم مهمون بودیم ب اتفاق خانواده شوهرم بعد من عصری با دخملم زودتر رفتم خونه مادرشوهرم چون قرار بود ما زودتر بریم و آقایون شب بیان 

رفتم خونشون و مادرشوهرم تنها خونه بود ی کم حرف زدیم و لباس جدیدشو آورد نشونم داد و... بعد گفت رفتم یه مقدار طلای قسطی ورداشتم گفتم بسلامتی مبارک باشه خوب کردی طلا پس اندازه و ... دیدم گفت نه اینارو گرفتم فلانی (برادر شوهرم ) زن گرفت بدم برای زنش خرج کنه گفتم دستت درد نکنه آره جوونه حمایت میخواد 

خب ی کم  از قبلنا توضیح بدم ک وقتی من و شوهرم نامزد کردیم خانوادش بطور کامل پشتشو خالی کردن خدا شاهده ک نه نامزدی نه عقد نه عروسی نه پاگشا یه روسری حتی برام نخریدن و همه این جشنای عقد و عروسی و... رو هم خانواده خودم گرفتن اونا مثه مهمون اومدن و رفتن  همشون از دم اینجوری بودن تازه از شوهرم پول هم میکشیدن 

ولی امروز وقتی مادرشوهرم اونجوری گفت اصلا برام مهم نبود حتی پیش خودمم نگفتم چرا پس واسه من بفکر هیچی نبودین و... درحالی ک قبلا میگفتم اگه یوقت واسه عروس بعدی کاری کنن حتما من کلی غصه میخورم و ..  ولی واقعا اهمیتی نداشت برام .

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

مورد دوم 

خواهرشوهر بزرگم 13 سال پیش ازدواج کرده اما از اول دلش با شوهرش نبوده و مرده هم مثه اینکه اعتیاد داشته و الان ترک کرده البته و سر کار میره اما خواهر شوهرم 5 سال پیش شوهرشو ول کرده و با دخترش ک الان 12 سالشه اومدن اینجا و تنها زندگی میکنن اما هنوز از شوهرش جدا نشده ولی فکر کنم حق طلاق داره 

و خب چون چهره زیبایی داره خواستگارای زیادی از مجرد بگیر تا متاهل داره حالا چندوقت پیش شوهرم خیلی سربسته بمن گفت براش خواستگار پیدا شده ولی شوهرم میگفت من راضی نیستم و ... (از این غیرتای مردونه 😐) 

ولی من با اینکه چندین بار رفتم اونجا اصلا  به رو نیاوردم ک چیزی میدونم چون دیدم خودشون نمیگن گفتم بمن چه ک دخالت کنم 

خلاصه امروز من هی دیدم خواهرشوهرم مکالمه های طولانی مدت با گوشیش داشت و مشکوک بود فهمیدم با طرف ارتباط داره وقتی خونه عمش بودیم دو ساعت رفت تو اتاق حرف زد بعد اومد بیرون رفت تو آشپزخونه پیش مادرش و عمه اش و دختر عمه اش راجع ب طرف داشتن حرف میزدن و داشت عکسشو بهشون نشون میداد  اما خواهرشوهرم همش منو نگاه میکرد ک نرم سمت آشپزخونه من دخترم بغلم بود وقتی دیدم اونجوری داشتن پچ پچ میکردن رفتم ی گوشه تو دیدشون نبودم نشستم و با دخترم خودمو سرگرم کردم تو ذهنم داشتم میگفتم الان بریم خونه کلی به شوهرم گله میکنم ک با من عین غریبه ها بودن و با دختر عمه و عمه راحتتر از منن و ... ولی وقتی اومدیم خونه دیدم اصلا برام اهمیت نداره با خودم گفتم بمن چه حالا من بشینم دعوا درست کنم چون یکی دیگه میخواد عروس شه و دلش نمیخواد ما خبردار بشیم 😕😕😕 نمیدونم چرا احساس آرامش دارم شاید چون قبلا سر اینجور مسائل زیاد خودخوری میکردم و تا مدتها حرص میخوردم و راجبش با خودم حرف میزدم 

ولی امشب از حسی ک داشتم راضی بودم 

شما اگه بودین دلخور میشدین ؟😐😐

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه لج درار ولی بهتر به یه ورت😁

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
آفرین تو خیلی خوبی من جای تو بودم میومدم خونه کلی غرغر میکردم سر شوهرم مورد دوم؟

گذاشتم دوستم اون بالا 

خوشبحالت،من بودم سکته رو میکردم

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2706