2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من سه تا زدم به چ گندگی اونم زیرپوستی حتی خجالت میکشم برم بیرون 

وای منم اه

خواهریا برام دعا کنید ب حاجتی ک تو دلمه برسم وهرچی صلاحمه برام پیش بیاد منم دعاتون میکنم مرسی عزیزان😘😘😚😍
من سه تا زدم به چ گندگی اونم زیرپوستی حتی خجالت میکشم برم بیرون 

فک کن دیشب صورتمو شستم جوشام در حد قرمزی بود صبح خودمو تو اینه نگاه کردم وحشت کرررردم ۶تا جوش سر سفید پشت سر هم دو ساعت با کرم پودر پوشوندم فقط میخواستم برم مهمونی

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
2738
 ویتاگنوس بخور اگ هورمونی باشه میره 

از کجا بفهمم هورمونیه؟

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
برا قبل از پریودیه

کلا همیشه هست قبل پریود دو برابر میشه چ بلای سر پوستم اومد مثل اینه بود پوستم

منم فقط چونه ام میزنه لعنتی تا اولی خوب نشده دومی هم قلمبه میشه

چرا همه این مشکلو دارن اخه

مال تو سر سفیده باز خوبه و خیلی زود میره نگران نباش

نه نزدیک پریودم سر سفید میشه ولی کلا قرمزای گنده هست 

2706