2726
عنوان

اسمتونو بگین من حرم رفتم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 73 پست

واسه من و دخترم دعا کن 🤗🤗عاقبت به خیر بشیم . 

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من به خداجونم قول دادم هرچی خواستم ازخودش بخوام ولی بازم مرسی ازمهربونیت گلم❤

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
2728

برای بیکاری ش  بگونماز شب بخوونه یا ذکر رو از گوگل بزن پیدا کن 360بار هم بگه شوهرت  یاجواد الائمه    علیه السلام  

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان

ریحانه ام 

توروخدا برای ارامش زندگیم نجات شوهرم و صاحب اولاد شدنمون خیلی التماس دعا دارم خیلی زیاد . اگر یادت رفت بگو ب نیابت از طرف همه ی دوستای نی نی سایتی که التماس دعا داشتن و دوستی که گفت این جمله رو بگم .اینجوری منم یادت نمیرم . خیلی التماس دعا دارم

سلام میشه اسم منم بگین .نسیمم برای نی نی تو دلیم دخترم مهرسا الهههی خیر ببینی.حاجت روا بشین همه

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸