2733
2734
عنوان

اسمتونو بگین من حرم رفتم بگم

374 بازدید | 73 پست

سلام  عزیزان  دلم  من به همراه  مادرم وخواهر ام وبچه هاشون انشاااالله 5 شنبه  میرم مشهد  تا 3 یا 4 روز  اونجا هستیم  البته ما 4ساعت با قطار میریم زود ب زود میریم البته شماره حرم اقا امام رضا علیه السلام 05148888   هستش بزنگید وحرف بزنید   بحرم مستقیم ووصله   اسمتون بگید  رفت حرم  اسم تونو بگم  ولی از طرف شما سلام نمیدم چون زیاد میشن  و شادید وقت نشه   اسمتونو میگم  هرکی پایه اس بسم الله من یاد داشت میکنم اسمتونو مینوسم  ولی اگه اگه خدانکرده فراموش کردم یا بهر دلیلی نشد بگم منو ببخشید  و شرمنده تون میشم حلال کنید

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

زهرام واسه مادرشدنم خیلی دعاکن

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.

مهسا هستم عروسکسازم از ارومیه گلم.

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
2706