2737
2734
عنوان

عضو جدید خانواده 🐕

262 بازدید | 26 پست

سلام دوستان . این پاپی ما تازه دوماهشه . گرفتیم با دخترم دوست شه . دخترم دوسال و نیمه شه . تجربه ای ندارم اونایی که تجربه دارن لطفا تجربیاتشونو  در اختیارم بزارن 

با تشکر😊

🥀نزدیک چیزهایی بمون                                                          که از زنده بودنت احساس شادی کنی🥀              ❤h❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مریض نشه دخترت

واکسنش اینارو زدیدم . ولی خودم خیلی حساسم نمیخوام بهش دست بزنه یا به وسایلاش . خودش دوست داره ولی آب بده بهش . 🤦‍

🥀نزدیک چیزهایی بمون                                                          که از زنده بودنت احساس شادی کنی🥀              ❤h❤
زره ت رو پوشیدی تاپیک زدی ؟

وااای انقد سخته . خودم اصلا دوست نداشتم چون کارای خودم دوبرابر میشه . همسرو نتونستم منصرف کنم 

واکسنش اینارو زدیدم . ولی خودم خیلی حساسم نمیخوام بهش دست بزنه یا به وسایلاش . خودش دوست داره ولی آب ...

واکسناش مرتب زده بشه مرتب حمام بشه  و ناخناشم گرفته بشه خیالت راحت بچت چیزیش نمیشه

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
چه نازه. مثل عروسکه. آقاست یا خانم؟

گل پسر⚘

2706