2737
2734
عنوان

زایمان

123 بازدید | 12 پست

سلام خانومادوروزه پریودی دارم امروزشدیدترشده بچه خودشوسفت میکنه بعدزیردلم وکمرم دردمیگیره ترشحاتمم زیادشده به نظرتون وقت زایمانمه؟چیکارکنم درداشدیدبشه..کپسول روغن کرچکم خوردم

خدایاشکرت

برو بیمارستان خب چرا وایسادی

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

وقت زایمانته دیگه برو 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخه وقتی میگی خونریزی شدید خب برو بیمارستان عزیز من تا اونجا بهت رسیدگی کنن

نه عزیزم خونریزی ندارم دردپریودی باترشح زیاد

آهان....خب اگه انقباضات شروع شد  برو..‌تجربه هم که داری فدات....الهی به سلامتی کوچولوتو بغل کنی

2738
تروخدابرام دعاکنین زایمانم راحت باشه

ان شاا... راحته 

اما استرس درد رو زیاد میکنه 

آروم باش و نفس عمیق بکش 

اگه شرایط رو کنترل کنی از اولی خیلی زودتر پیش می ره و روند زایمان سریعتره

سلام خانمی

منم تو هفت ماهم وانقباضات شدید دارم.دو سه هفته ای هست حالت زایمان دارم.بخاطر خونریزی بستری هم شدم.میشه موقع زایمانت برای نی نی منم دعا کنی که نه ماهه دنیا بیاد😢😢😢😢

همش تو رختخوابم وهیچ کار نمی تونم بکنم.

جفتم پایین بالا میشه😢خونریزی می کنه.احتمال داره رحمم دربیارن بخاطر خونریزی

خیلی دلم میگیره

بخصوص از اطرافیان

دعام کن محتاج دعاهاتونم

سلام خانمی منم تو هفت ماهم وانقباضات شدید دارم.دو سه هفته ای هست حالت زایمان دارم.بخاطر خونریزی بست ...

استراحت مطلق کن و تحت نظر پزشک باش 

اما نگران نباش مامان خانومی

این وروجکا نازشون زیاده 

ان شاا... به وقتش سر نه ماه بسلامتی دنیا میاد 

سلام خانمی منم تو هفت ماهم وانقباضات شدید دارم.دو سه هفته ای هست حالت زایمان دارم.بخاطر خونریزی بست ...

عزیزم اگه قابل باشم حتمابرات دعامیکنم انشاالله بچت سروقتش بیادبغلت صحیح وسالم باشه توکلت به خداباشه

خدایاشکرت