2703
2553

یک تاپیک زدم یک ساعت پیش که بیاین از خوبی های زندگیتون پز بدید ، هدفم بالا بردن اعتماد بنفس بود.

اینجا بیاین از بدبختی هاتون بگید که هیچجا نمیتونید بگید ، اول خودم ،زندگیم عالیه ، پولداریم تقریباچندجا منبع درامد داریم ، تاحالا نفهمیدم بی پولی چیه ، همه حسرت زندگیم رو میخورن شوهرمم هم رو حرفم هیچی نمیگه ولی

ولی هیچکی نمیدونه یک سال پیش چند ماه با یک دختره چت میکردم ، البته من تا این حدش رو میدونم.و از این اتیش میگیرم دختره میدونست همسرم متاهله حتی احوال من و پسرم رو هم میپرسید از شوهرم

خودم تخمکام بزرگ نمیشه و تحت درمانم ، ماه پیش گونال زدم و متاسفانه ایقدر بزرگ شد که کیست شد.

شوهرم با عرض پوزش ، گاهی خون همراه مدفوعش خارج میشه دکتر هم نمیره هرچی میگم.

اینارو به هیچکی نمیتونم بگم.

هیییی😢😢😢

بگین بچه ها سبک شین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لاغریم خیلی عذابم میده و ب عیچکس نمیتونم بگم

قدو وزنت چنده ؟

شاید خودت فک میکنی ک لاغری 

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2720

شوهرت حتما بواسیر داره

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2714

از اینکه خانواده شوهرم هر روز خوشبخت تر از قبل میشن خیلی عذاب میکشم.همش دلم میخاد یه اتفاق بد براشون بیافته ولی همچنان رو دور خوشبختی هستن.چون در حق ظلم کردن هم همسرم و هم خانوادش طدز فکرم اینطور شده و باعث شده از خودم خجالت بکشم.

دو ساله اقدامم هیچکی نمیدونه.بس پرسیدن چرا بچه نمیاری بعدش میرم خونه یه دل سیر گریه میکنم.دیشب بچه دوستم تازه حرف اومده اشتباهی به من گفت مامان.دلم ریخت.چرا خدا اینقدر بهم بی تفاوته

يه نفر يه مبلغ خيلي زيادي از پولمو به ناحق برده 

هيييچكي خبر نداره

ازش شكايت كردم قاضي دستور داده هرچي اطلاعات ازش داري بهمون بده اطلاعاتو دادم اگاهي

دعا كنيد به زودي دستگير شه

اگه صلوات فرستاديد براي حل مشكلم و به دام افتادن اون بي ش ر ف لايكم كنيد🌺

2706