1874
1955
عنوان

طرح ریجستری بیاین توروخدا

126 بازدید | 18 پست

بچه ها امروز گوشی منو قطع کردن کار نمیکنه برای شما اینجوری شده ؟؟

اصلا زنگ اینا نمیزنه 

بردیم گوشی فروشی نفهمیدم اصلا چیکار کرد درستش نکرد اخر سرم گفت برین خونه درست میشه بعد گفت چند روز طول میکشه 

اعصابم خورده سه و نیم یه ماه پیش پول گوشی دادم 😢

یعنی کلا دیگه نمیشه ازش استفاده کنم؟؟؟

من آموختم زمانی شاد بودم که قلبی را شاد کردم❤

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

منم خط ایرانسلم روی یکی از جا خط هام کار نمیکنه میگه ریجستری نیست من این گوشی رو چند ماه قبل اینکه طرح ریجستری اسمش بیاد خریدم😩

خانما تا آخر این امضارو حتما بخونید.....طی بخشنامه ای در ابان ماه 99 ابلاغ شده توسط شخص رئییس قوه قضاییه به کلیه واحد های اجرای احکام محاکم قضایی زندان به طول کامل برای مهریه حذف شد و مهریه برای همیشه به تاریخ پیوست👉به عنوان کسی که مدت هاآواره دادگاه طلاق بودم میگم خانماموقعی که مهریه زندان داشت زن هیچ حقی نداشت وای به حذف زندانش عملا زن هیچ حقی نداره دیگه بهتره جایگزینی برای مهریه بذاریم قبل ازدواج وکالت در طلاق بلاعزل کارتحصیل مسکن خروج کشور و حضانت رو بگیرید هرکس قبول کرد نکرد ازدواج نکنید هیچ کس براازدواج قابل اعتماد نیست بدون حق طلاق ازدواج نکنیداسیر احساسات نشیدپاتون برسه دادکاه طلاق که برا هرکسی ممکنه پیش بیاد میبینید هیچ حقی ندارید باید بابت طلاق پولم بدید به شوهر که طلاق بدن تمنا میکنم من خودم زجر کشیدم شرط ازدواجتون وکالت طلاق باشه کوتاه نیاید مخالفی باحرفام بیانش نکن اصلا حوصله افکار پوسیدتو ندارم که زن احساساتیه نباید حق طلاق داشته باشه!             من و همجنسام برده نیستیم زیباترین مخلوقات خداوندیم❤
چی شد گوشیت کار نکرد؟ یه خط دیگه اتداختی تو گوشیت؟

اره یه سیم کارت رایتل داشتم اونم انداختم کار نکرد 

گوشی فروشه گفت یه خط دیگه بندازی کار میکنه ولی کار نکرد

1967
كد مياد براتون تو يه پيام و ميگه بايد چيكار كنيد و بعدش گوشيتون درست ميشه اگه نيومد پيام بايد نگرا ...

یعنی اگه کد نیاد سه و نیم میلیون پولم به باد رفت؟؟؟ 

وای خدا باورم نمیشه 😭😭😭😭

نه منطورم این بودچی شد که یهو کار نکرد

اس ام اس اومد که دیگه گوشی شما از این تاریخ سرویس نمیگیره بردیم گوشی فروشی که بعدش اینطور شد

1976

عزیزم شما گوشیتون چی شد . 

تونستید کاری انجام بدید .

منم به مشکل خوردم . 

کد براتون اومد؟

چند روز طول کشید ؟

⁦♥️⁩⁦♥️⁩شادی کوچکی میخواهم ، آنقدر کوچک ، که کسی نخواهد آنرا از من بگیرد♥️⁩⁦♥️⁩
عزیزم شما گوشیتون چی شد .  تونستید کاری انجام بدید . منم به مشکل خوردم .  کد براتون اوم ...

بله عزیزم کد اومد درست شد 

شرمنده دیر جواب دادم