2726
عنوان

امروز تولدمه

36 بازدید | 3 پست

دیشب شوهرم برداشت سورپریز کرد منو

خوب ایس پک درست کرد واسم

کیک پفک میوه و یه شمع بزرگ خوشگل و اینو بگم خوشگل بود فقط شام رو من درست کرده بودم عکس گذاشتم اینسنا خواهرشوهرم گفت این دروغی که گفتی راسته

کم توقعی من شد 

باهاش خیلی جورم

ولی ناراحت شدم

اخرشو نفهمیدم چه ربطی داره

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
اخرشو نفهمیدم چه ربطی داره

چی

یه جشن چهار نفره داشتیم 

منو همسر و بچه ها

پیام داده دایرکت که خوب تولد می گیری بی خبر گفتم بخدا سورپریزی بود خودم خبر نداشتم

برداشت گفت این دروغی که گفتی راسته؟یغنی همش کار خودت بود تو دروغ میگی غافل گیر شدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی یه جشن چهار نفره داشتیم  منو همسر و بچه ها پیام داده دایرکت که خوب تولد می گیری بی خبر گف ...

اها خب حق داری ناراحت شی تازه اگه سوپرایز هم نبوده شاید دلت نخواد دعوت کنی کسی رو

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2728