2410
2553

سلاااااااام خسته نباشی اونای که تموم کردین 

و اونایی که انجام ندادین پیشاپیش خسته نباشین

راستش خودم که انجام ندادم بسیار شلخته

شما انجام دادین عکس بزارین ایده بگیریم رو حیه بگیریم😀

🙇خدایا مرسی بخاطر سوپرایزقشنگت😍😍😍

من ک خونه تمیزه

ول کن بابا حال داری

اخرای اسفند ی روز تمیز میکنم

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

با اجازه استاتر

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2464691/تهرونیاااا-بیاینعکس?postId=81178407

قبول انواع سفارش گلسر،ریسه مو،بدلیجات رنگ ثابت، آویزساعت،گیره روسری،نیم ست،بندعینک،وست دختر پسر لینک کانال     https://t.me/joinchat/EP8P4FgT2q8GitzfyUYerg

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من ک خونه تمیزه ول کن بابا حال داری اخرای اسفند ی روز تمیز میکنم

افرین چه خوب که تمیز نگه داشتی 

اگه دوست داشتی عکس بزار

2714

من ک همیشه خونه م تمیزه خداروشکر ،هفته ای یه بار یه نظافت 3،4 ساعته دارم .توی هفته هم همیشه دستم ب خونه هستم دیگه کاری نیست واسه عید

اصلا اهل بشور بساب با وایتکس و بدبختی و اینا نیستم😷

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
من 15 اسفند شروع میکنم دوست دارم روز عید خونه بوی تازگی بده

به نظرم اسفند ماه فقط خریدو دیدن نمایشگاه ها 

من 15 اسفند شروه کنم یه هفته بد عید تموم میشه😂😂😂😂😂

2706