2733
2739
عنوان

خانوما دنبال یه اسم برای شرکت میگردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 45 پست
چه جوری ۳ کلمه ای باشه 🤔🤔 بعدم باران توش باشه 😁😁😁

مثلا حسابداران باران گستر 

چمیدونم  فقط میخوام باران داشته باسه

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آنانکه حساب قطرات باران را دارن

طولانیه یکم ☝️

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2731

حساب پردازان باران. 

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
آنانکه حساب قطرات باران را دارن طولانیه یکم ☝️

شعر بود این دیگه.😅

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

خدمات حسابداری باران

حسابداران باران ایران 

موسسه حسابرسی باران 

موسسه باران حسابرس

خدمات باران حسابداری

شرکت  حسابداری باران گستر

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم🌺🌺🌺 هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم 
2738
بارانو وردار عزیزم نمیشه که

اصلا راه نداره 

بارانو یه جوری جاش بدین

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   
خدمات حسابداری باران حسابداران باران ایران  موسسه حسابرسی باران  موسسه باران حسابرس خد ...

افرین 

بااااران  بهاااارااان حسسسابداااراااان😂😂😂😂😂😂 با ریتم بخونین😂

ای وااای🤣🤣🤣

2706