2410
2553
انجیر رو دکتر زنان بهم گفت عزیزم

ّری همسرت هم روزی 10 -15 تا مغز گردو و فندق
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فسقلی جون خودت نی نی داری ؟

مرسی از راهنماییت
<-@خدایا از تو مى خواهم به نامت بسم الله : "دل دوستای منو شاد کنی" یا رَبِّ یا رَبِّ یا رَبِّ ،،،،، خدایییییییییییییییا . تقدیری مبارک برای دوستام بنویس
دارچین و عسل با هم مخلوط کنید هر دو بخورید
برای همسرت نخود خیلی عالیه +زنجبیل+ زرده تخم مرغ خام

زمانی که تو سیکل ماهانه هستی بدنتو گرم نگه دار ماست و نعنا و ترشیجات و کلا حذف کن خیلی این سه ضرر داره

سرخ کردنی حذف کن

باد کش رحم و تخمدان خیلی خیلی خوبه
و هرورز یه عدد سیب بخور

البته دکتر گیاهی به ما گفت پیاز و فلفل هم استفاده نکنید

موفق باشی

موفق باشی
@@@به آنچه پیش روی من است با اعجاب می نگرم @@@
2456
نه عزیز شدیدا درگیرشم

بیخیال این داروها شدم با شوشو زدم تو خط درمان گیاهی و خوراکی
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
من یک ماه و نیم خوردم که بعدش فهمیدم باردارم، بعد از حدود یک سال و نیم اقدام
البته طبق دستور شیخ بهایی
آیه 31سوره رعد رو هم به کمرم بسته بودم
اماواقعاً باورم نمیشدکه باردار شده باشم
خدا رو شکر دردوران بارداریهم هیچگونه لک بینی هم نداشتم
... 
مرسی صحرا جونم .
<-@خدایا از تو مى خواهم به نامت بسم الله : "دل دوستای منو شاد کنی" یا رَبِّ یا رَبِّ یا رَبِّ ،،،،، خدایییییییییییییییا . تقدیری مبارک برای دوستام بنویس
2714
آره نارسیس جان . مرسی . نوشتم تو لیستم . خیلی راهنمایی کردی منو . ممنونت

خسته نباشی . نارسیس جان . خدا به همرات
جدی حوراسا جان . چطوری باید مصرف کنم . این قطره رو ؟

سوره رعد چطوریه؟

ممنون میشم بهم توضیح بدی؟

فسقلی جونم پس شما م چشم انتظاری گلم؟
آره عزیزم
خداروشکر خودم و شوشو هم مشکلی نداریم. تنبلی هم ندارم
اما دکتر بهم مدروکسی و کلموفین و آمپول داده
سه ماه پیش لترزول خوردم خیلی اذیت شدم
واسه همین دیگه این ماه این دارو ها رو نگرفتم

حوراسا جون تبریککککککککککککک
دستور شیخ بهایی چیه؟
ویتاگنوس که طبق دستور روزی 40 قطره با آبلیمو میخوردم چون خیلی بدمزه ست

سوره رعد هم:
وقتی این ماه پری شدی و تمام شد و پاک شدی بعد از غسل آیه ی 31 سوره ی رعد رو به صورت حروف مقطعه روی یه تیکه کاغذ بنویس و کاملاً چسب کاریش کن با یه تیکه پارچه مثل کمربند ببند دور کمرت ... فقط هم موقع حمام رفتن باز کن ... موقع نزدکی و دستشویی نجس نشه

حروف مقطعه یعنی اینطوری:

و ل و ا ن ق ر ا ن ا .... تا آخر آیه
یعنی حروف نباید به هم بچسبن
اعراب گذاری هم لازم نداره
... 
مرسی حوراسا جون
موقع نزدیکی . دستشویی اگه نجس نشه باز هم باز باز باشه؟ گناه داره؟
یا فقط وقت حموم؟
2706