2726
عنوان

خانما مشورت بدین لطفا

34 بازدید | 4 پست

من هفته 21 بارداریم بچم دختره و خودم اسم دلسا رو براش انتخاب کرده بودم دوست داشتم این اسم رو اما الان فهمیدم اسم دختر دوم دخترعمم که شهر دیگه زندگی میکنه و ازما دوره هم دلساهست ولی خوب انگار من فقط نمیدونستم اسم دخترش دلساست 

الان خانوادم میگن نزار دلسا چون تکراریه 

منم دو دل شدم از طرفی خیلی اسم دلسا رو دوس داشتم از اولم به همه گفتم اسمش میزارم دلسا و از طرف دیگه فهمیدم اسم بچه دخترعمم دلساس و خانوادم هی میگن نزار خیلی ناراحتم نظر شما چیه ؟بزارم یا دنبال اسم جدید بگردم؟

اگه به من باشه ستاره های آسمونو براش میکنم فرش زیر پاش 😍

اینجوری بخوای فکر کنی که کلی آدم تو دنیا هست که اسمشون دلسا هست!

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
اینجوری بخوای فکر کنی که کلی آدم تو دنیا هست که اسمشون دلسا هست!

منم همینو گفتم به خانوادم اما همشون دارن طعنه میزنن که تکراریه و از این حرفا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم همینو گفتم به خانوادم اما همشون دارن طعنه میزنن که تکراریه و از این حرفا

من بودم اون اسمی که خودم دوست داشتم میذاشتم

خانواده و اطرافیان نظراتشون واسه الان و یکی دو ماه اوله بعدش دیگه یادشونم شاید نیاد چی گذاشتین با کی مشترک بوده ولی این شما و دخترتون هستین که همیشه با اون اسمی که انتخاب کردین درگیرین🌹

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
2728
من بودم اون اسمی که خودم دوست داشتم میذاشتم خانواده و اطرافیان نظراتشون واسه الان و یکی دو ماه اوله ...

ممنون عزیزم