2726
عنوان

کسانیکه اغوشی استفاده کردن

2235 بازدید | 9 پست
میخام اغوشی بخرم لطفاراهنمایی کنیدچه مارکی بهتره ازکجابگیرم ؟موقع خریدبه چی توجه کنم ازراهنمایی تون ممنون میشم (پسرم 2ماه ونیمش 5کیلوست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
البته من با حرف سولماز جون موافق نیستم چون من با وجود اینکه از آغوشیم راضی هم نبودم ولی خیلی استفاده کردم و همین الان هم با وجود اینکه دخترم یازده ماهشه بعضی وقتها که نمیتونم از کالسکه استفاده کنم از آغوش استفاده میکنم و به نظرم از بغل کردن به تنهایی خیلی بهتره چون وزن بچه رو هر دو طرف تقسیم میشه به نظر من اگه اهل پیاده رفتن و بیرون رفتن هستی حتماً بخر
به نظر منم اصلا نخر منم دشتم فقط سه بار استفاده کردم تا سرکوچه رفتم و زود برگشتم پدر سرشانه و کمرم درآمد تازه دختر من خیلی هم کوچولو و ظریف و سبک بود اما کلا آغوشی چیز بیخودیه.
اگر اهل پیاده روی یا خرید هستید واگر همسرتون علاقه مند باشه در نگهداری فرزندتون کمک کنه
وسیله خوبیه مخصوصا برای جاهایی که استفاده از کالسکه مشکله برای من که با همسر وپسر کوچولوم میرفتیم پیاده روی وسیله کارآمدی بود.... من mothercareخریده بودم وتا یازده ماهگی ازش استفاده کردم.
سلام
من خیلی استفاده کردم. از برندی بخر که بندهای پهنی داشته باشه تا به کمر و شونه هات فشار نیاد. قسمت وسط پای کودکش هم خیلی پهن نباشه که اذیت بشه.من چیکوی ایتالیایی داشتم الان بیشتر جاها چینی هست
زندگی کن به شیوه خودت،باقوانین خودت،باباورها وایمان قلبی خودت،مردم دلشان میخواهد موضوعی برای گفتگو داشته باشند برایشان فرقی نمیکند چگونه هستی هرجورکه باشی حرفی برای گفتن دارند!