2733
2739
عنوان

مشكل زن و شوهرى

521 بازدید | 41 پست

سلام بچه ها..شوهر من خيلى تعصبيه خيليم بهم گير ميده وزنم ٦٥قدم١٧٠..متاسفانه معذرت ميخاما ب ا س ن م بزرگه چون كمرم زياد باريكه گوديه كمر دارم خيلى بزرگ ديده ميشه حتى وقتى مانتوهاى گشاد ميپوشم منم هميشه مانتوى بلند و گشاد ميپوشم...بيشتر وقتا بيرون كه ميريم ميايم خونه كلا دعوا داريم شوهره نفهمم  فكر ميكنه دست منه هى باهام دعوا ميكنه ميگه وقتى راه ميرى اونجورى ميشه وقتى ميشينى اينجورى ميشه و...منم بيرون رفتن به كل زهره مارم ميشه..به نظرتون ميشه باورزش كوچيكش كرد باسنو؟؟من خودم دوست دارم ولى آرامش در كنار همسرمو بيشتر دوست دارم لطفا راهنمايى كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻😘الانم با دعوا خوابيده😢

ميشه براى باردار شدنم يه صلوات بفرستيد🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بامانتوی گشاد مگه چیزی پیداست؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2731
2738

عزیزم چادر سرکن اینجوری توچشم شوهرت یه فرشته میشی میبینیکه حساسه توهم اصلا نباید باهاش دعواکنی چون دوستتداره روت غیرت داره برای همین ناراحت میشه 

خدایاخودت مراقب ادمهای خوب زندگیم باش❤❤❤

با ورزش چنان نه،خب گلم تو هم از همه راحتتر چادر سرت کن دیده نشه خودتم راحت باش شوهرتم.اگه زندگیت برات مهمه خب چادر سرت کن خیال اونم راحت شه،خب اینکه روت تعصب داره خوبه که دوس داشتی واسش اصلا مهم نبودی ؟دوست داره نمیخواد کسی اندامت رو ببینه،اگه زیاد سختهه واس چادرت کش بزار راحت سرت کن

گاهی دلت برای آدما نه ،برای خاطرات تنگ میشه ❤️‍🩹
2706