2726
عنوان

خانومای بارداریه لحظه لطفا

117 بازدید | 20 پست

تازه واردهفته33شدم امشب تکونای نی نی دردداره زیردلمه انگارداره ب رحموزیردل فشارمیده دردداره 

😍😍یدونه پسردارم من کاکل بسردارم من یروزعصای دستمه خودم خبردارم من😍😍

منم ی سوال ازتون میشه بپرسم!🙈

هفته دهمم امروز کامل شد 

اینکه گاهی دلدرد یا کمر درد پری‌دارم طبیعیه؟؟شدید نیستا مثلا یک دقیقه درد میگیره و تمام تو روز‌شاید پنج بار‌اینجوری شه 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم هفته ی ۳۲ هستم 

حس میکنم عفونت دارم اومده پاینتر اصلا نمیتونم راه برم چن روزه 

ولی برا شما نمیدونم چرا درد داره تکوناش!

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
2728
منم ی سوال ازتون میشه بپرسم!🙈 هفته دهمم امروز کامل شد  اینکه گاهی دلدرد یا کمر درد پری‌دارم ...

من بارداری اولمه ازهمون اول دردزیزدل داشتم برامن طبیعی بوداتفاقی هم خداروشکرنیوفتادولی اگه شدیده همراه باسفت شدن شکم ب دکتربگوحتما

منم هفته ی ۳۲ هستم  حس میکنم عفونت دارم اومده پاینتر اصلا نمیتونم راه برم چن روزه  ولی ب ...

امشب اینطوری شده نمدونم چرا

من بارداری اولمه ازهمون اول دردزیزدل داشتم برامن طبیعی بوداتفاقی هم خداروشکرنیوفتادولی اگه شدیده همر ...

منم اذیت نمیشم نه سفت نمیشه ولی ترسیدم گفتم از شمام بپرسم🙈

انشالا گل پسرت سالم بغل کنی😍♥️

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
منم اذیت نمیشم نه سفت نمیشه ولی ترسیدم گفتم از شمام بپرسم🙈 انشالا گل پسرت سالم بغل کنی😍♥️

همچنین عزیزم دمترمن گف طبیعیه چون رحم داره جابازمیکنه

احیانا شکمت قلنج نکرده که حرکت نی نی اذیتت میکنه ....یه مقدار شکمت گرم نگه دار....اگه دردات کمتر نشد ...

نمدونم ازصبح ترش کرده بودم بالااوردم طرفابعدازظهرالانم ی نیم ساعته حرکتاش دردداره ولی اگ حرکت نکنه دردنداره فقط موقع ضرباتش

بچه ها شما فشارتون رو چنده  من پریروز رفتم دکتر ۱۴ رو ۸ بود برام ازمایش دفع پروتین نوشت با نام ...

من بافشارسنج دیجیتال ک میگیرم13هس ولی دکترک میگیره همیشه12هس ب من گف طبیعیه فشارت

خدارو شکر  برای منم دعا کنید خیلی میترسم حس میکنم زودتر به دنیا بیاد

منم همین حسوهمش دارم یجورفوبیاشده برام هرهفته ک میگذره ی نفس راحت میکشم

2706