2726
عنوان

پرخاشگری و وسواس در کودکان

2343 بازدید | 12 پست

سلام خانمای گل من پسرم 5 سالش هست پرخاشگر و وسواس هست البته وسواس تمیزی نیست به همه چی گیر میده و گریه های طولانی داره چه کنم  البته قبلا ریسپریدون میخورد ولی موندم پیش هیپنوتیزم درمان ببرم  یا نورنور فیدبک 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دخترم که الان ۵ سالش هست رو چهار ماهه که میبرم پیش خانم دکتر ساداتی که استاد خودم توی دانشگاه   هستن. خوبیش اینه که متخصص روانشناسی کودک و نوجوان هستن و فقط کار کودک انجام میدن. اول ازش یک تست هوش و استعدادیابی گرفتن. دخترم الان بعد از  جلسات بازی درمانی هم دیگه شب ها تنها میخوابه و هم ناخن جویدن و دست توی بینی کردنش از بین رفته. از بقیه مامانا شنیدم توی درمان وسواس کودکان هم کارش عالیه. این شماره خود خانم دکتر ساداتی هستش ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

اینم شماره های کلینیکشون هستش

۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

کلینیکش سر شهرآرا و گیشا هستش.

آیا راه های تشخیص و درمان وسواس در کودکان را می شناسید؟ اختلال وسواس در کودکان به صورت افکار، احساسات و ترس های نا خواسته بروز پیدا می کند که ممکن است با رفتارهای اجباری نیز همراه شود. این اختلال، کارکرد روزانه کودک را به شکل قابل ملاحظه ای مختل می کند و  می تواند مشکلات زیادی در روند رشدی او برجای بگذارد. بروز وسواس در کودکان باید جدی گرفته شود، زیرا نشان دهنده وجود اضطرابی پنهان در آن هاست. ازآن جایی که کودکان از ماهیت افکار وسواسی و رفتار های اجباری خود اطلاعی ندارند، همچنین در ابراز و بیان هیجانات خود با مشکل مواجه می شوند، وظیفه شماست تا از علایم وسواس در کودک خود آگاه باشید و آن ها را شناسایی کنید، تا مداخلات درمانی هر چه زودتر آغاز شود.

منبع : وسواس در کودکان | علل، نشانه ها و نحوه درمان

دخترم وسواس به وسایل مدرسه اش و اتاق و وسایل شخصی اش دارو برای تشخیص و درمان از خانم فائزه دینی  که روان شناس بالینی است کمک گرفتم و تا جلوی وسواسش در بزرگسالی گرفته شه تلفن۲۶۷۶۰۴۵۱و۲۶۷۶۷۱۲۷  

سلام عزیزم

دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان ، واقعا کارشون عالیه و تخصصشون کودک و نوجوانه

کارشناس رادیو و تلوزیونه، اسم ایشون رو توی گوگل سرچ کنید رزومه کاری شون میاد.

به نظرم   توی  تشخیص و درمان هر اختلال کودکان و نوجوانان  مخصوصا پرخاشگری و اضطراب بینظیرند.من معلم هستم والدین خیلی ازشون تعریف میکنند.

از کل دنیا هم مشاوره آنلاین دارند و هزینشون ویزیتشون طبق تعرفه نظام هست اونطور که شنیدم

بیس کارشون هم عدم دارو درمانی هست و این خیلی مهمه

رزرو وقتشون در کلینیک مرزداران تهران:

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

انشالله که مشکلتون حل بشه