2737
2734
عنوان

دلم گرفته

160 بازدید | 18 پست

یکسال بود که عقد کرده بودیم  بخاطرمریضی مادرشوهرم مجبور شدیم خرج عروسیمون رو بدیم واسه عملش،،برادر شوهر عوضیم گفت بخاطر بدقدمی تو مادرم مریض شده و هزاران حرف دیگه،، بدون جشن رفتم سر خونه زندگیم،الان دوسال میگذره ولی هرروز سر اون کصافط آ،،،با شوهرم دعوامون میشه،،،امشبم،،،راه پس و پیش ندارم،😞😞😞😞😞

برادر  شوهرت خرافاتیه وگرنه هم زمان با عقد خواهرم داییم فوت کرد بعدش هم با فاصله ی کم پدربزرگم ولی همچین فکری حتی به ذهنمونم نرسید الان که شما اینو گفتی یاد اون زمان خودمون افتادم خندم گرفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیخیال دنیا خیلی نامرده همیشه به کام آدم نمیشه بقیه زندگیت رو خوش باش برای همیشه غصه عروسی نگرفتنو د ...

من ناراحت عروسی نگرفتنم نیستم،،،مادر بیشعورش خیلی اذیتم می‌کنه شوهرم همش بهم میگه حقت بود باهات اونجوری رفتار کرد داداشم 😞😞😞😞

من جات حرص میخورم بدون عروسی رفتی!!چی بگم ایشالا به سرشون بیاد

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2738

زمین گرده حرفش برمیگرده به خودش 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
برادر  شوهرت خرافاتیه وگرنه هم زمان با عقد خواهرم داییم فوت کرد بعدش هم با فاصله ی کم پدربزرگم ...

آخه مادرشوهرم تومور مغزی داشت که هشت سانت شده بود دکتر گفت خیلی سال هست توسرش بوده

اگه ازش راضی هستی دیگه اون موضوع فراموش کن عزیزم گذشته رو بذار توگذشته بمونه الان بادعوا چی عوض میشه ...

خیلی اذیتم کردن خیلی حرفا زدن که دلم رو سوزوندن ولی چون شوهرم رو دوست دارم تحمل کردم توروخدا برام دعا کنید بتونم تحمل کنم و کم نیارم😢😢😢😢

2706