2737
2734
عنوان

چجوری معقول رفتار کنم

281 بازدید | 16 پست

سلام این اولین تاپیکمه اصلا از این تاپیکا دوس نداشتم بذارم شوهرم یه پنهون کاری خیلی کوچیک انجام داد و بهم یه دروغ خیلی کوچیک گفته 

اونم بخاطر اینکه من دیشب سر همین موضوع بهش یکم غر زدم اونم گفت دیگه نباید بهت چیزی بگم و توضیح بدم منم ناراحت شدم و از دلم دراورد ولی امروزوقتی راجع به مسئله دیشب پرسیدم پنهون کاری کرد وقتی داشت میرفت اتفاقی همه چیو فهمیدم وبهش گفتم چرا دروغ گفتی بهم گفت یادم رفته بود اصلا این موضوع رو که بهت بگم

مگه میشه ادم یه کاریو انجام بده بعد وقتی ازش بپرسی بگه هیچ خبری نبوده بعد که بفهمی بگه یادم رفته بهت بگم

الان باهاش قهر نکردم چون تاحالا قهر نکردم ولی خیلی ناراحتم و دوس ندارم تو زندگیم ازش دروغ بشنوم چیکار کنم بنظر شما دوستان باتجربه  حدود پنج ماهه عروسی کردیم دلم نمیخواد زندگیم دچار دروغ بشه از دروغ بیزارم یکی از شرایط مهمم هم همین بوده حقیقت رو همیشه هرچند تلخ بهم بگو ولی دروغ نگوحتی کوچیک 😔

این نشون میده شوهرت از غر غر کردن خوشش نمیاد ..باهش رفیق باش تا همه چیزو بزاره کف دستت

اخه غر غرو نیستم باهاش رفیقم .همه چیو میذاره اما پای یک زن درمیان بود دیشب که غر زدم وبهش گفتم دوس ندارم اون خانوم اسم کوچیکتو صدا بزنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه غر غرو نیستم باهاش رفیقم .همه چیو میذاره اما پای یک زن درمیان بود دیشب که غر زدم وبهش گفتم دوس ن ...

شوهرت میتونه کاری کنه که اون خانوم به اسم فامیل صداش کنه؟

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
2728
این نشون میده شوهرت از غر غر کردن خوشش نمیاد ..باهش رفیق باش تا همه چیزو بزاره کف دستت

جواب نمیده عزیزم .

من که غرغر نمیکنم فقط میخوام بدونم ، ولی باز هم نمیشه . 

إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ
شوهرت میتونه کاری کنه که اون خانوم به اسم فامیل صداش کنه؟

بله میتونه وقتی صداش میزنه فامیلیشو بگه مثلا بگه ...هستم اون دیگه میفهمه نباید اسم کوچیک صدا بزنه شوهرمو 

جواب نمیده عزیزم . من که غرغر نمیکنم فقط میخوام بدونم ، ولی باز هم نمیشه . 

چکار کنم بنظرت شوهر من مثل بچه هاست میشه راحت مشکلاتمونو حل کنیم اگه بفهمه منظورمو

بله میتونه وقتی صداش میزنه فامیلیشو بگه مثلا بگه ...هستم اون دیگه میفهمه نباید اسم کوچیک صدا بزنه شو ...

خوب با ارامش بشین بگو بیا بدون جنگ صحبت کنیم میشه فلانی که اینجوری کرد این واکنش رو نشون بدی.. البته سعی کن یه ذره حساسیتت رو هم کم کنی..

2738
 خوب با ارامش بشین بگو بیا بدون جنگ صحبت کنیم میشه فلانی که اینجوری کرد این واکنش رو نشون بدی.. ...

خب دیشب حل کردیم وحق رو بهم داد ولی امروز ازم پنهان کاری کرد که بازم اون خانم رو دیده.این ازارم میده که چرا پنهان کاری کرد بازم اخه من که بهش گفتم کامل بهش اعتماد دارم 

خب دیشب حل کردیم وحق رو بهم داد ولی امروز ازم پنهان کاری کرد که بازم اون خانم رو دیده.این ازارم میده ...

خوب شما که اعتماد داری و میدونی که شوهرت قراره بگه فلانی هستم دیگه قضیه رو رها کن..هر چقدر کشش بدی دعوا درست میشه.برو قانون رهایی رو بخون ببین چطوریه

چکار کنم بنظرت شوهر من مثل بچه هاست میشه راحت مشکلاتمونو حل کنیم اگه بفهمه منظورمو

شوهر من با عروس خواهرش دست میداد . 

منم بهش گفتم اولا کارت درست نیست ومن ناراحت میشم .

دوما اون دنیا خدا بهت گفت چرا باهاش دست میدادی اون که محرمت نیست . چی بهش میگی .

کلی غر زد و اینا آخرم گفت اون اول دست میده 

گفتم تو یک بار دستت رو نبر جلو دیگه تمومه .

و یکبار همین کار رو هم کرد . و بهش گفت ببخشید من دیگه دست نمیدم وتموم شد.

خواهر شوهر کوچیکم اونجا بود و ی طوری نگاه میکرد گفت چی شد؟!

قبلا با یکی ازخواهر شوهرام حرف زده بودم که کارش درست نیست ولی انگار خوشش نیومد. خودم با حرف منطقی تونستم حلش کنم.

قضیه به همین راحتی تموم شد . 

إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ
خوب شما که اعتماد داری و میدونی که شوهرت قراره بگه فلانی هستم دیگه قضیه رو رها کن..هر چقدر کشش بدی د ...

اخه من گیر نمیدم کلا امروز هیچ بحثی نکردم  ولی اگه با دروغ اولش برخورد نکنم بنظرت زندگیم پر از دروغ نمیشه؟

بهش بگو مسئله سادست چرا به خاطر این جریان باید بین من و تو ناراحتی پیش بیاد . 

شوهر من با عروس خواهرش دست میداد .  منم بهش گفتم اولا کارت درست نیست ومن ناراحت میشم . دوما ا ...

شوهر من بجا اینکه مثل شوهر شما منطقی باشه خیلی ریلکس ازم پنهان کاری کرد بجای احترام به حرف من 😔

بهش بگو مسئله سادست چرا به خاطر این جریان باید بین من و تو ناراحتی پیش بیاد . 

شوهرم کاری که گفتمو نکرد عوضش رفته دوباره اون خانمو دیده ولی ازش میپرسم چخبر پنهون میکنه این مسئله خیلی دلسردم کرده

2706