2703
2553
عنوان

امان از بی عاطفگی و زبون تلخ مردا

379 بازدید | 31 پست

شوهرم میگه از روز اول تو عروس بازی درآوردی حالا برا اینکه دلم نشکنه میگه مامانمم مادرشوهری کرد

من مامانشو اوایل دوست داشتم اما هر بار با کاراش باعث شد یه قدم برم عقب با تیکه و کنایه هاش با زبون تلخش با اینکه هربار رفتیم خریدی چیزی یه حرفی جای مبارکه گفت، فامیلامو تو روم مسخره کرد، هربار عیدی چیزی خواست بیاره نشد با دل خوش انجام بده حتما یه کاری کرد که نا احت شدیم و ...

برادرشوهرم دوازده سال ازم کوچیکتره هرچی دلش میخواد بهم میگه حتی بهم میگه یه امضاس دیگه میبریمت محضر طلاقت میدیم اما مادرشوهرم هیچوقت نشده در برابر بی ادبیاش یه تذکر خشک و خالی بهش بده که احترام من حفظ بشه 

تو عقد هرکسی از پیر و جوون و مرد و زن به من میرسید منو تشویق به صبوری میکرد که یه وقت زندگیم خراب نشه انقدر که مادرشوهرم کارای عجیب و غریب کرد 

دلم میسوزه در برابر اینهمه صبوری و تحمل من باز به من میگه تو عروس بازی درآوردی

عزیزم واقعا مردا متوجه رفتارهای ریز و جزئیات نمیشن. فقط کلیات رو میبینن و جمع بندی میکنن.

به یه ورت

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من که مادر شوهرم خون به دلم کرد و شوهرم می دونست. تمام بی احترامی های مادرش رو به چشم دید .یه بار که توی پارک بودیم مادرشوهرم ایستاده بود کنارمان منم نشسته بودم سرگرم مویایلم.تا مادر شوهرم رفت شوهرم پوستم رو کند که میگی خانوادت رو دوست دارم یه تعارف نکردی کنارم بشین و یه کلمه حرف نزدی و بلائی سرم آورد که من از فشار عصبی نمیتونستم جواب بدم .تازه میگفت که خدا یه عروس مثل خودت بهت بده انشالله تا حالیت بشه😢😢😢😢

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
جون به جون مردا بکنی بازم طرفدار مادرشونن حتی اگر مادرشون زنشونو بکشه میگن منظوری نداشته

دقیقا به خدا

خودش از دست مامانش عصبانی میشه هرچی دلش میخواد میگه بعدا که آروم شد طرفدار مامانش میشه

2714

یکی بزن تو دهن اون پسر نابالغ تا ادم شه

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
حالا مادرشوهرو یه جوری آدم تحمل میکنه اون برادرشوهر زبون درازت چی میگه اون وسط. 

اره لامصب هرکاریم میکنه شوهرم و مامانش میگن این بچه ساده س به سنش نگا نکن درحالی که اتفاقا خیلیم حالیشه

خدایا با این مردای قدرنشناس چه کنیم

زمین گرده عزیزم .همین مادر شوهرم بلائی سر همسرم اورده که از خجالت نمیتونه سرش رو بالا بگیره بخدا حقشه😁😁😁😁دلم خنک شده و الان شدیدا شرمندس

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
یکی بزن تو دهن اون پسر نابالغ تا ادم شه

اره تصمیم دارم اینبار که بی ادبی کرد بدجوری برخورد کنم باهاش

پسر دایی من همسن اونه  منم خیلی دوسش دارم داریم فیلم عقد میبینیم برادرشوهرم برگشته میگه تو عروسی طاها بیاد وسط میخوام گوششو بگیرم بندازم یه گوشه مادرشوهرم یه کلمه نگفت اخه بچه به تو چه ربطی داره

2706