2726

بچه م ٢٠ روزشه شبا اصن نميخوابه خيلي ب خودش ميپيچه و گريه ميكنه ب نظرتون چيكار كنم حالش خوب شه هفته اي ي بار دفع داره ك دكتر گفت طبيعيه ولي واسه دلپيچه ش مميدونم چيكار كنم هم شير خودمو ميدم هم شير خشك

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم شیر خشک خودش باعث یبوست میشه.بعدش مگه قطره کولیک ایز یا کولیف بهش نداده؟؟

دخترمنم با وجود این قطره ها بازم کولیک داشت و دل درد و پیچ میخورد بهش عرق نعنا میدم وقتی اینطوری میشه.زود خوب میشه.اگه خواستی بهش بدی دو سع قطره عرق نعنا رو داخل اب جوشیده من و نبات بده بهش

خودت نباید چیزای که باد داره مثل شیر و ماست .سیب .سیب زمینی .خیار .تربچه .حبوبات و..بخوری  تا چهل روزگی بعد میتونی خودت عرق نعنا بخوری زیادم رو هم به بچه شیر نده چه شیر خودت چه شیر خشک اگه رو هم بخوره دلپیچه میشه همش دلمه خیلی معذرت میخوام (استفراغ سفت)بالا میاره 

تیکریکسالگی پسر عزیزم.                                                                                                                                       من که شاعر نیستم در وصف او غوغا کنم            ون یکادش را بخوانید دلبر من محشر است                                             یه دلدارو دو دلبر
ديشب ميخواستم عرق نعناع بدم جرات نكردم

فک کنم چند قطره بهش بدی اصلا ضرر نداره ولی نباید قاطی اب یا ابجوش نبات کنی 

تیکریکسالگی پسر عزیزم.                                                                                                                                       من که شاعر نیستم در وصف او غوغا کنم            ون یکادش را بخوانید دلبر من محشر است                                             یه دلدارو دو دلبر
ديشب ميخواستم عرق نعناع بدم جرات نكردم

من همون روزی ک دنیا اومد داخل بیمارستان بهش دادم.خیلی نمیخواد بدی اندازه سه قطره عرق نعنا رو بریز داخل اب جوشیده و نبات ک مزشو خوب کنه.خیلی عالیه.من وقتی میدم ب دخترم شکمشم کار میکنه و معذرت میخوام بادای شکمشم خالی میکنه

2706