2737
2734

دلم بدجوری گرفته دوس دارم بشینم گریه کنم خسته شدم دیگه از انتظار... کسایی که این داروهارو استفاده کردن باردار شدن؟ بارداریشون بدون علائم بود؟ من حاملگی قبلیم سینه درد و درد پریود داشتم ک سقط شد... 1ساله دارو میخورم این ماه سینال اف زدم تا پریروز سینه درد شدید داشتم ک میدونم برا امپول اچ سی جی بود ولی از دیروز کمتر میشه دردش، 1هفته مونده پریودم بغض داره خفه ام میکنه یعنی منفیه ینی بازم نشد

من این‌ماه قراره سینال اف بزنم

چرا ناراحتی عزیزم اینجوری که استرس اصلا اصلا نمیزاره باردار شی

لطفا بیخیال باش و داروهاتو فقط استفاده کن

منم همینطورم 

البته بجای کلومیفن دکتر لتروزول داده

میگن کلومیفن احتمال سقط رو میبره بالا !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من این‌ماه قراره سینال اف بزنم چرا ناراحتی عزیزم اینجوری که استرس اصلا اصلا نمیزاره باردار شی لطفا ...

چون دگ دست خودم نیس کلافه شدم... فقط التماس خدارو میکنم... چن دوره لتروزول خوردم روم جواب نداد کلومفین جواب میده با سینال اف

بدون علائم بود؟ چجوری بودی؟سینه درد بعد اچ سی جی داشتی ک بعدش رفع بشه یا کلا دردشو داشتی تا اخر

من چندروزه فهمیدم باردارم😅از ۱۰ روز قبل پری سینه هام سنگین شدن بعضیا وقتا دردش اوج میگرفت بعضی وقتا هم نه فقط یکمی درد داشتم...از زمان موعدمم دل درد پری میگرفتم و ول میکرد....وقتی اچ سی جی زدم درد نداشتم

درواقع من اگه یه آرزو داشته باشم اونم تویی😍
سینال اف رو چند گرفتی ؟دکترم گفت دور ناف و زیر پوستی باید بزنن برام

اگ از این قلمیا باشه ز 450رو 105گرفتم اگه از اینا باشه که اب مقطر دارن و پودر اونارم 75گرفتم،قلمیا راحت بودن تزریقشون

2738
من چندروزه فهمیدم باردارم😅از ۱۰ روز قبل پری سینه هام سنگین شدن بعضیا وقتا دردش اوج میگرفت بعضی وقتا ...

مبارکت باشه انشالا ب سلامتی بارتو زمین بزاری توروخدا برای منم دعا کن

بعده اچ سی جی نزدیکی داشتید یا قبلش که باردار شدید ؟ مبارکههههه🌺🌺🌺🌺🌺

فدات بشم ایشالا قسمت شماهم بشه

بعد از پریم یه شب در میون نزدیکی داشتیم بعد اچ سی جی هم ادامش دادیم

فدات بشم ایشالا قسمت شماهم بشه بعد از پریم یه شب در میون نزدیکی داشتیم بعد اچ سی جی هم ادامش دادیم

منونم.ایشالا .پس بعده پری هم‌مهمه.

بعده اچ سی جی هم یک شب درمیون بود یا هر شب ؟ببخشید میپرسم عفو کنین لطفا اما برام‌مهمه

مبارکت باشه انشالا ب سلامتی بارتو زمین بزاری توروخدا برای منم دعا کن

مرسی عزیزم ایشالا شما هم باردار باشی

ولی ببین من یک سال و نیم منتظر بودم هرسری هم بی بی چک میذاشتم و منفی میشد ولی این ماه بیخیال بودم مطمئن بودم باردار نیستم ولی برعکس شد

2706