2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بله. باید اصلا صحبت و کلام بینش نباشه اصلا... میشه چند نفری نشست. ولی تنهایی ۱۹ساعت خیلی تند خوان باشی ۱۷ساعت زمان می بره. ۱۱۸ایه است.. هر چند نفر هم میشینید بینش هیچ کی کلامی نباید حرف بزنه. 

2714
۱۹ ساعت بدون وقفه؟ اصلا عقلانیه ب نظر خودت؟ خدا هم راضی نیس واس زندگی دنیوی بنده ش اینطوری کف کنه

لابد مشکلم بزرگه. بهتر دیگرانو قضاوت نکنیم. چون خدا با همون مشکل ما رو امتحان می کنه. 

لابد مشکلم بزرگه. بهتر دیگرانو قضاوت نکنیم. چون خدا با همون مشکل ما رو امتحان می کنه. 

کیه ک بدون مشکل باشه 

ولی جای حمله کردن فک کن من بت چیزی نگفتم گفتم از نظر خودت عقلانیه؟ خب میگفتی اره!  

کیه ک بدون مشکل باشه  ولی جای حمله کردن فک کن من بت چیزی نگفتم گفتم از نظر خودت عقلانیه؟ خب می ...

بله پرسو جو کردم از چند نفر با توجه به مشکلم عقلانیه. روزه سکوت گرفتن و صحبت نکردن و قران خوندن واقعا غیر عقلانی نیست. منم حوصله خوندن یک صفحه قرانو نداشتم. سالهاست مشکلی پیش اومده که مجبورم. وگرنه سخته. 

چله زیارت عاشورا ایت الله حق شناس هم بخونید 

از حضرت علی اصغر و امام حسین بخواید 

بگذار تمام دنیا،مسخره ات کنند بانو!خودت را.     چادرت را.  سیاه بودنش را.   چهره بدون آرایشت را.   می ارزد به یک لبخند رضایت❤مهدی فاطمه(عج)❤
2706