2726

سلام صبحتون بخیر♥️

۱-چه مارک شیر خشکی خوبه؟

۲-چه مارک پوشک؟

۳-میخوام بگیرم قبل از اومدن نینی بگیرم؟یه دونه کافیه؟

۴-قنداق فرنگی به کار میاد؟ خوبه ؟ شما نینیاتون رو قنداق کردید؟

به همه سوالام ج بدید ممنون میشم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

من شیر خشک نان میدم بنا به حرف دکترش

پوشک پمپرز پریما

من کیسه خواب گرفتم و دو ماه اول خیلی به دردم خورد

شیر خشک رو از الان نگیر به نظرم ولی یه بسته پوشکو حتما بگیر

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قنداق فرنگی اگه منطورت اون زیپداراست نگیر چون بچت تو فصل گرم دنیا میاد به کارت نمیاد من بچم تو سرما دنیا اومد بازم زیاد به کارم نیومد 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

یعنی هیچکی بچه نداره؟!  

پوشک چه مارکی میخرید براش؟!!!!

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
من هنوز نگرفتم عزیزم.... دارم فعلا لباساش رو میگیرم

منم هنوز نگرفتم ولی کلی سوال دارم هر روز میخوام یکیشو بپرسم😬

پوشک فعلا نگیر بجز یه بسته چون ممکن نی نی حساسیت داشته باشه ومجبور بشی مارکش عوض کنی

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

پوشک مولفیکس استفاده کردم، سایز یک رو کم بگیر چون زود کوچیک میشه، بیشتر اززیک ماه به کار نمیاد هر چند به وزن بچه بخوره، بچه های من پاییز به دنیا اومدن و قنداق فرنگی به کارم اومد ، شیر خشک هم لازم نیست شیر خود مادر به اندازه کافی هست

من قنداق سفارش دادم.

شیرخشک هم بیومیل فکرکنم خوبه

پوشک هم پمپز یا مولفیکس یه بسته میگیرم میگن حساسیت این دوتا کمتره

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

مرسی دوست جونا 🌹♥️♥️♥️

من قنداق سفارش دادم. شیرخشک هم بیومیل فکرکنم خوبه پوشک هم پمپز یا مولفیکس یه بسته میگیرم میگن حساس ...

قنداق چه جنس پارچه ای سفارش دادی عزیزم

بلدی قنداق کنی؟؟

پوشک و شیر خشک میخوام همون یکی دو بسته بگیرم آماده داشته باشم فقط نمیدونستم چه مارکی بگیرم خوبه

شیرخشک نخر از الان معلوم نیست بهش بسازه معمولا اول دکترا شیرخشک ضد الرژِی میدن به بچه پوشک هم من ا ...

ممنون عزیزم باسه🙏🏻

2706