2726

بچه من سیزده ماهشه و چندروزه که خیییلی بیقراری میکنه

دو بار بردمش دکتر سرماخوردگی نداره گوش و گلوش هم عفونت نداره اسهال استفراغ یا یبوست هم نداره حتی ازش سونو هم گرفتیم و الحمدلله مشکلی نداره

من نمیدونم چشه که انقققد گریه میکنه بخدا دیگه کلافه شدم

دکتر براش آزمایش عفونت ادراری نوشته اما من هرکاری میکنم ادرارش توی کیسه نمیریزه و میریزه توی پوشکش بسکه گریه میکنه و باید بغلش کنم فکر کنم کیسه جابجا میشه و نمونه ادرارش توی کیسه نمیریزه

نمیدونید باید چیکار کنم 😭😭 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

اگر دختره بچتون ببین اگر میتونی سرپا بگیری ظرف بگیر نمونه بگیر

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آره خیلی سخته واقعا اگه تب نداره که مشکل عفونت ادراری نیست....ما نتونستیم بگیریم!

ممنون عزیزم 

نه خداروشکر اصلا تب نداره

فقط خیییلی بیقراری میکنه دیگه کم آوردم امروز کلی گریه کردم مستأصل شدم دیگه😭😭😭

خودمم فکر نمیکنم عفونت ادراری داشته باشه با توجه به اینکه از نداره و بی اشتها و بی حال هم نیست و حدس میزنم از دندونهاش باشه 

پسره؟

. من یک بار قبل یک سالگیش یکبازم بعد یکسالگی ازش گرفتم هر دوبار بردم حمام اب سرد رو پاهاش میریختم سردیش کنه تا ادرارش اومد سریع کیسه را گرفتم 😰.

.چاره ای نداشتم دیگه هیچ جوره نمیشه نمونه ادرار بگیرم ازش،

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         
اگر دختره بچتون ببین اگر میتونی سرپا بگیری ظرف بگیر نمونه بگیر

ممنون عزیزم 

بچم پسر هست گلم

عزیزم بهش مایعات زیاد بده بعد ببرش تو دستشویی و اب بریز پشت زانوش  من اینجوری ادرارش رو واسه ا ...

ممنون عزیزم 

اخه یکسالشه میشه اینکارو کنم؟

پسره؟ . من یک بار قبل یک سالگیش یکبازم بعد یکسالگی ازش گرفتم هر دوبار بردم حمام اب سرد رو پاهاش میر ...

ممنون عزیزم 

اره پسره

خیییلی سخته نمونه گرفتن ازش

از صبح تا حالا سه تا کیسه خراب شده و نتونستم ازش نمونه بگیرم

میشه بهتر توضیح بدی عزیزم

من دخترم ۹ ماهه که بود عفونت ادراری گرفت و خداروشکر خیلی زودم با تجویز صحیح دکترش درمان شد

منتها از اون زمان تا الان که ۱۶ ماهه اس من هر ماه ازش آزمایش ادرار میگیرم و میدم آزمایشگاه تا مطمین باشم برنگشته عفونتش

خیلی ساده اس

میبرم دستشویی با شامپو میشورمش و میارم خشکش میکنم و یورین بگ رو میچسبونم و پوشکش رو آزاد میبدنم و یه کارتون که مورد علاقه اش هست رو براش میذارم میشینم کنارش تند تند بهش آب لیمو شیرین و‌ پرتقال میدم ۱۰ دقیقه نشده جیش کرده بساط رو جمع‌میکنم😊

وقتی‌کیسه رو‌ میچسبونی ترجیحا‌نباید بغلش کنی که جابجا نشه هر جوری شده روی زمین سرش رو گرم کن

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
ممنون عزیزم  اره پسره خیییلی سخته نمونه گرفتن ازش از صبح تا حالا سه تا کیسه خراب شده و نتونس ...

ببین عزیزم ب بچه مایعات بده اب ابمیوه شیر بعدم حالا یک ربع نیمساعت یا ده دیقه دیگه . ببر حمام رو پاهاش اب سرد بپاش با دستت  سردیش میکنه ادرارش میاد اگه دونفر باشین که بهتره نفر دوم سریع کیسه را بگیره که ادرار بریزه توش ..... ان شا الله که پسرت همکاری کنه و بتونی نمونه بگیری😊......فقططططط بپا خداااای نکرده سرماش ندی اگه حمام سرده خیلی نگه نداری تو حمام سرما نخوره یوقت 

.

.من که با همین مشقت دوبار از پسرم نمونه ادرار گرفتم دوبارشم هیچ مشکلی نداشت شکرخدا

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         
ببین عزیزم ب بچه مایعات بده اب ابمیوه شیر بعدم حالا یک ربع نیمساعت یا ده دیقه دیگه . ببر حمام رو پاه ...

ممنون عزیزم 

پس باید همسرم بیاد انشالله شب تا با کمک هم ازش نمونه بگیریم

خداروشکر که بچت مشکلی نداشت

2706