2726
عنوان

امشب دلم خیلی شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 28 پست
خدا بالاتر از همست ...جوابش و میبینه دزد خانوم

بخدا دیگه نمیدونم چجوری دلمو آروم کنم آخه مشکلاتم که یکی دو تا نیس خیلی وقته منو شوهرم داریم بد بیاری پشت بد بیاری میاریم دیگه واقعا کم آوردیم  

و قل رب أنزلنی منزلا مبارکا و أنت خیرالمنزلین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی تو تنها نیستی همه آدما گرفتارن این روزا 

میشه برای دل شکستم دعا کنین نه فقط بخاطر قضیه امشب بخاطر تمام این چند وقتیکه مثه اسپند رو آتیشم آخه میگن دعای دیگران در حق آدم زودتر اجابت میشه   

2728
میشه برای دل شکستم دعا کنین نه فقط بخاطر قضیه امشب بخاطر تمام این چند وقتیکه مثه اسپند رو آتیشم آخه ...

چشم ...خدایا دل نا آروم این خانوم و آروم کن ...دل داغون منو بی خیال...اول دل ایشون و آروم کن 

چشم ...خدایا دل نا آروم این خانوم و آروم کن ...دل داغون منو بی خیال...اول دل ایشون و آروم کن 

قربونت عزیزم

ممنونم از دعاتون

الهی که شما هم هرچی از خدا و امام رضا میخواین بهتون بده 

سلام

خب هر کسی نمیتونه در جایگاه پزشکی قرار بگیره ..وقتی یک فرد میخواد در جایگاهه طبیب قرار بگیره باید واقعا طبیب باشه نه تاجر .

کار خوبی کردی پولتون گرفتید .خدا سلامتی بده 

سلام خب هر کسی نمیتونه در جایگاه پزشکی قرار بگیره ..وقتی یک فرد میخواد در جایگاهه طبیب قرار بگیره ب ...

ممنونم

بادکشو چرا خودتون تو خونه انجام نمیدین ؟

بلد نیستم عزیزم  میترسم قلق خاصی داشته باشه و تو خونه لیوانارو روی قسمتایی که نباید , بزارم خطرناک باشه و تأثیر بد بذاره