2733
2734
عنوان

امشب دلم خیلی شکست

412 بازدید | 28 پست

سلام

اینی که میخوام بگم طولانیه ...

قبلش عذر میخوام ...

امشب دکتر بودم

چند جلسه هستش دارم واسه بادکش پیش دکتر میرم خداشاهده تو این جلسات تنها چیزی که نصیبم شده فقط اضطرابه آخه دکتره همه کار را رو خودش میخواد با هم انجام بده هم جلسه مشاوره داره هم جلسه مامایی هم جلسه بادکش هم جلسه پوست و موخو ...

خلاصه مثه دیگ همه کاره میمونه سر همین قضیه وقتی میرم مطب اینقدر من و بیماراشو معطل میکنه که از هر جا دکتره متنفر میشی بخاطر همین لفت دادناش که میخواد از همه طریق پول در بیاره دیگه امشب بعد چندین جلسه که رفتم پیشش و معطل شدم در زدم رفتم اتاقش بهش گفتم هنوز نمیاین من منتظرم اونم بهم گفت ما که اینجا بیکار نیستیم که فوری گفتین بیایم ما هزار تا بیمار داریم من هنوز چاییمو نخوردم تو صدای خنده منو شنیدی که از اتاق بیاد بیرون و هزار حرف چندرغاز که تحویل من داد منم در جواب گفتم که نمیرسین کاراتو تقسیم بندی کنین حداقل یه نفرو مخصوص همین کار بذارین اونم گفت که میدونی هرجای دیگه بری تعرفه اش فلان قیمته و ال و بل درصورتی که من 20 جلسه بادکش تخمدان رو یه جا بهش پرداخت کردم و برای بادکش کمر مجددا هزینش رو جدا ...

بهم گفت که جلسه ای 50 بده تا نفر اول بیام کارتو فوری انجام بدم معطل نشی منم گفتم پس بگو پول رو میشناسی نه چیز دیگه خلاصه اون گفت و من گفتم سر آخر به منشیش گفت پولشو بده فکر کرد من میترسم منم گفتم فقط زود حساب کن برم بهم گفت حوصلتو ندارم برو بیرون و ... لازم به ذکره که جلساتی که مونده بود رو پولشو برگردوند بماند که وقتی اومدم خونه موقع حساب کردن دیدم از پولمم یکی دو جَلَسَشو خورده

منم موقعی که پولو گرفتم گفتم والا از صدقه سر ما بیماراس که اینجا داره میچرخه بیمارا نباشن باید برین غاز بچرنونین و در اینجا رو تخته کنین گفتم زمین گرده تویی که اینقدر داری منم منم میکنی از فردای خودت خبر داری که دنیا برات چی در نظر گرفته ...

ای خدا بحق امام رضا کاری کن که دیگه هیچ بیماری روی این کره خاکی وجود نداشته باشه و همه از دم شفا پیدا کنن ... الهی آمین ...

بچه ها ببخشید حرفام زیاد شد بخدا دلم خیلی شکسته بود شرمنده 

و قل رب أنزلنی منزلا مبارکا و أنت خیرالمنزلین  

خوب کاری کردی دکتری که اخلاق نداره اصلا نباید سمتش رفت

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بخدا بیمار بدبخته تو این گرونیا آدم هزار و یک درد داره درسته آدم اینقدر پول خرج کنه ولی هیچی به هیچی من که ازش نمیگذرم

با شوهرت برو پول اون چند جلسه رو هم بگیر مگه دست خودشه نداده؟

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
2738

خیلی کار خوبی کردی آفرین...

برو یه جای دیگه..غصه هم نخور

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

ناراحتی نداره همین ک جوابشو دادی دیگه خوبه یکیم اینکه خودش ضرر میکنه دیگه مشتریشو از دست میده 

ایتقد اوضاع بد شده ک مردم عوض اینکه صداشون دربیاد سر دیگران خالی میکنن شما حق دارین الان همه فقط ب فکر پولن متاسفانه همه عصبین و بد اخلاق 

خدا جونم میشه به من فرزند سالم و صالح بدی فقط ی بار تجربه کردم ولی نموند برام خدایا شکرت میدونم که بخشنده ای و رحیم 

بخدا یه جوری برخورد میکرد که انگار بیمار باید فقط بنده اون باشه و بره کر و کور یه جا بشینه تا نوبتش بشه مگه ما بیمارا وقتمون با ارزش نیس فقط وقت اون طلاس؟

ناراحتی نداره همین ک جوابشو دادی دیگه خوبه یکیم اینکه خودش ضرر میکنه دیگه مشتریشو از دست میده  ...

درسته کم و بیش بهش فهموندم که بیمارم حق داره اعتراض کنه البته اگه وجدان داشته باشه و بفهمه ولی از خدا میخوام که یه روزی طعم دست زیر سنگ بودنو بچشه

عزیزم ...الان اکثر  دکترا بی سواد و بی وجدان هستن ...و البته دزد

واقعا همینطوره چون اونا سواره ان و ما پیاده   

2706