2726
عنوان

نگرانـــــــم 😰

126 بازدید | 11 پست

آزمایش خون داره بچه ی ۹ماهه ام😰 واسه چکاپ کم خونی .میترسم درد داره .رگش چطور پیدا میکنن .عزیرم گریه میکنه هلاک میشم من خو

یا ابوالفضل العباس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگ تهرانی فقط برو ازمایشگاه مسعود

یه متخصص رگ گیری اطفال داره محشره محشررررررررر

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

انشاالله هیچی نیست و جواب آزمایشم راضی کننده ست و بی درد سر تموم میشه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
وزن نمیگیره

عزیزم من هم تا حالا تو همین سن ها از هر دو بچه ام به همین دلیل خون گرفتن.

دکتره اینقدر ایتم نوشته بود که گفت دو سرنگ لازمه...

بار اول بردم جایی که خوب نبود و نگم برات که چی شد.

دفعه دوم طرف بلد بود و به خیر و خوشی تموم شد.

نتیجه که کار سختی نیست اگه طرف بلد باشه

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.