2726
عنوان

خیلی دلم نا ارومه میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 26 پست

واای یکی اینجا مث من پیدا شد دیدی ادم چه حس غریبی داره هم از خدا و نی نی توی دلش خجالت میکشه هم میترسه چیزی که میخواد نشه؟من گاهی حس میکنم خودخواهم که جنسیت بچه برام مهمه و براش ناراحت میشم ولی واقعا تنهام حسرت خواهر به دلم مونده شاید اگه خواهر داشتم دیگه جنسیت بچم برام مهم نبود خدا به دادم برسه هرکی جای من بود از خوشی رو پاش بند نبود اونوقت من...😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واای یکی اینجا مث من پیدا شد دیدی ادم چه حس غریبی داره هم از خدا و نی نی توی دلش خجالت میکشه هم میتر ...

حال منو درک میکنی پس من خواهر ندارم تنهام دوستی ندارم همش میگم خدایا یه دختر بده دستمو بگیره از عاقبتم میترسم 

حال منو درک میکنی پس من خواهر ندارم تنهام دوستی ندارم همش میگم خدایا یه دختر بده دستمو بگیره از عاقب ...

بچه من پسر شد اولش کلی گریه کردم بعد براش ذوق کردم یکم که گذشت باز یاد تنهایی و عاقبت خودم میفتم دلم میگیره بزرگترین حسرتی که خدا میتونست بزاره روی دلم همین حسرت دختر داشتنه که گذاشت کاش میتونستم حکمتشو بفهمم

ای جانم چقدر خوبه درکم میکنی دلم خیلی اشوبه یه فکرای بدی تو ذهنمه

اره خیلی خوب میفهممت مثل خودتم. حالا باز خدا رو شکر طبیعی باردار میشی. من که پسرمم ای یو ای کردم تا شد . دکتر گفت اگه باز ای یو ای کنی احتمال پسر بیشتره. ان شاالله که بجت دختره. واسه منم دعا کن. 

منم سر اولی همینطور بودم اما الان دیگه اگه شانس اخرمه واسه همین دلم اشوبه

منکه دیگه دلم نمیخواد بچه بیارم دوس ندارم همش عشق و ذوقمو به دخترم به خاطر اسیب ندیدن پسرم پنهان کنم وگرنه با روشای ازمایشگاهی دختر میاوردم

اره ولی من چی تنهایی من چی پسر که بزرگ بشه میره دنبال زن و زندگیش دختره که پیشت میمونه

چه میدونی از اینده اگه با عروست خوب باشی عروست پیشت باشه   اما دخترت  ازدواج کنه و شوهرش نذاره زیاد بیاد پیشت  یا بره یه شهر دور یه مدت   قانون نوشته شده ای نیست که دختر میمونه  پیش مادر و پسر میره  پی زندگی

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید