2703
2553
عنوان

خیلی دلم نا ارومه میشه بیاین

281 بازدید | 26 پست

امروز بی بی چک گذاشتم مثبت شد یه پسر چهارساله دارم کلی دکتر و امپول ...رفتم که دختر بشه اما باردار نشدم یکی دو ماه با کیت تخمکگذاری اقدام کردم الان یه ترسی تو دلمه به خدا میدونم دختر و پسر نداره ولی من خواهر برادر ندارم خیلی تنهام پسر هم بعد مدتی میزاره میره نمیدونم چیکار کنم دقیقا شبی که...داشتم با سرکه دوش واژینال انجام دادم کیتم یه خط کمرنگ داشت هنوز به شوهرم نگفتم ولی دلم اشوبه

الان ناراحتی حامله ای؟

جنسیتش رو که نمیدونی

چه دختر باشه چه  پسر    یا پسرت ابجی دار میشه یا  داداش دار  

اینقدر نگرانی نداره

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم برا دومی باردارم دخترم هفت سالشه همه میگن اشتباه کردی دومی رو میاری.پس تو تک فرزندی و راضی نیستی؟هنوز معلوم نیست که شایدم دختره.صب کن حالا.وقتی مرتب ازمایش میری تا جوابها بیاد انقد استرس میکشی اونوقت میگی کاش فقط سالم باشه

منم برا دومی باردارم دخترم هفت سالشه همه میگن اشتباه کردی دومی رو میاری.پس تو تک فرزندی و راضی نیستی ...

من چندتا تک فرزند دیدم وقتی بزرگ شدن  خیلی ناراحتن  از دست مادر پدراشون که چرا تنهان  

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      
2714
توکل بر خدا ان شاءالله سالم و صالح باشه... حالا دختر بود چه بهتر(چون پسر داری) اگر هم نبود اشکالی ...

اره ولی من چی تنهایی من چی پسر که بزرگ بشه میره دنبال زن و زندگیش دختره که پیشت میمونه

2706