1147
648
عنوان

خیلی دلم نا ارومه میشه بیاین

173 بازدید | 26 پست

امروز بی بی چک گذاشتم مثبت شد یه پسر چهارساله دارم کلی دکتر و امپول ...رفتم که دختر بشه اما باردار نشدم یکی دو ماه با کیت تخمکگذاری اقدام کردم الان یه ترسی تو دلمه به خدا میدونم دختر و پسر نداره ولی من خواهر برادر ندارم خیلی تنهام پسر هم بعد مدتی میزاره میره نمیدونم چیکار کنم دقیقا شبی که...داشتم با سرکه دوش واژینال انجام دادم کیتم یه خط کمرنگ داشت هنوز به شوهرم نگفتم ولی دلم اشوبه

الان ناراحتی حامله ای؟

جنسیتش رو که نمیدونی

چه دختر باشه چه  پسر    یا پسرت ابجی دار میشه یا  داداش دار  

اینقدر نگرانی نداره

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      

انشاالله خدا بهتون فرزند سالم و صالح بده 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

منم برا دومی باردارم دخترم هفت سالشه همه میگن اشتباه کردی دومی رو میاری.پس تو تک فرزندی و راضی نیستی؟هنوز معلوم نیست که شایدم دختره.صب کن حالا.وقتی مرتب ازمایش میری تا جوابها بیاد انقد استرس میکشی اونوقت میگی کاش فقط سالم باشه

1157

توکل بر خدا

ان شاءالله سالم و صالح باشه...

حالا دختر بود چه بهتر(چون پسر داری) اگر هم نبود اشکالی نداره میشن دو تا داداش گل

دل تنگ و دست تنگ و جهان تنگ و کار تنگ/از چهار سو گرفته به من روزگار تنگ
منم برا دومی باردارم دخترم هفت سالشه همه میگن اشتباه کردی دومی رو میاری.پس تو تک فرزندی و راضی نیستی ...

من چندتا تک فرزند دیدم وقتی بزرگ شدن  خیلی ناراحتن  از دست مادر پدراشون که چرا تنهان  

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      
توکل بر خدا ان شاءالله سالم و صالح باشه... حالا دختر بود چه بهتر(چون پسر داری) اگر هم نبود اشکالی ...

اره ولی من چی تنهایی من چی پسر که بزرگ بشه میره دنبال زن و زندگیش دختره که پیشت میمونه

8
اره عزیزم تک فرزندی بده کاش منم خواهر و برادری داشتم متنفرم از سکوت خونه پدریم 

والا من از خدام بود تک فرزند بودم

دل تنگ و دست تنگ و جهان تنگ و کار تنگ/از چهار سو گرفته به من روزگار تنگ
1103

واای یکی اینجا مث من پیدا شد دیدی ادم چه حس غریبی داره هم از خدا و نی نی توی دلش خجالت میکشه هم میترسه چیزی که میخواد نشه؟من گاهی حس میکنم خودخواهم که جنسیت بچه برام مهمه و براش ناراحت میشم ولی واقعا تنهام حسرت خواهر به دلم مونده شاید اگه خواهر داشتم دیگه جنسیت بچم برام مهم نبود خدا به دادم برسه هرکی جای من بود از خوشی رو پاش بند نبود اونوقت من...😔😔😔

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واای یکی اینجا مث من پیدا شد دیدی ادم چه حس غریبی داره هم از خدا و نی نی توی دلش خجالت میکشه هم میتر ...

حال منو درک میکنی پس من خواهر ندارم تنهام دوستی ندارم همش میگم خدایا یه دختر بده دستمو بگیره از عاقبتم میترسم 

835