2737
2739
عنوان

میخوام طلا بخرم همگی بیاین

468 بازدید | 27 پست

الان طلا گرمی چنده؟؟؟بچه ها من هیچی طلا ندارم داریم ماشینمونومیفروشیم میخوام  یچیزی درحد ۸ میلیون بخرم بنظرتون چی بخرم؟؟سرویس میشه خرید بااین پول؟؟یچیزی میخوام بتونم روزانه استفاده ش کنم

باردار نیستم تیکر تولده سه سالگی پسرمه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سرویس ک نمیشه روزانه استفاده کنی،میشه خرید ولی واقعا گرون شده ی چیز سبک میشه،من سه روز پیش ی پلاک زنجیر خریدم خیلی ظریفه باید با میکروسکوپ ببینی خخخخخ شد 1400

کنجد مامانی و بابایی خوش اومدی به زندگیمون
2728
ماشین رو برای طلا میفروشی یا دلیل دیگه ای داره؟

نه دلیل دیگه ای داره مجبوریم بفروشیم میخوام سرمایه بشه پولش خرج الکی نشه

2738

با 8 تومن فکر کنم بشه یه تک پوش خرید 

چون برای سرمایه گذاری میخوای بخری دست دو بخر

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
عزیزم سرویس ک نمیشه روزانه استفاده کنی،میشه خرید ولی واقعا گرون شده ی چیز سبک میشه،من سه روز پیش ی پ ...

آخه هیچی طلا ندارم نه گوشواره نه انگشتر نه حلقه نه گردنبند هیچی هیچی ندارم دوسداشتم یه ست داشته باشم 

چیکار ماشینت داری!!!ماشین واجب تره تا طلا

نه بخاطر طلا نیست ماشینو باید بفروشیم میخوام این پول بی ارزش نشه طلا بخرم

عزیزم طلا امروزگمونم۳۷۸ بود

بنظرم بدون اجرت ظریف گیرت میاد یه نیم ست شیک

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2706