2726
عنوان

شماهم اینجوری هستین ؟

283 بازدید | 46 پست

سلام. من هیچ وقت، نمیتونم حس کنم یه زنم درواقع منظورم ازاین حرف اینکه ، دلم نمیخواد یه مرد بهم دستور بده ، از اینکه ظرف بشورم و کارای زنانه انجام بدم متنفرم ، مثلا وقتی میبینم یه مرد راحت درباره ی ضعیف بودن زن حرف میزنه به حالت تمسخر و ... خونم به جوش میاد ، خصوصأ وقتی یه نفر میگه فلانی زنشو زده و .... به شدت دلم میخواد تموم مردارو بکشم خخخ مثلا وقتی مامانم سفره پهن میکنه جلو پدرمو خم راست میشه اعصابم میریزه به هم ، بعنوان مثال مثلا دلم نمیخواد مهمون میاد برم خم شم جلوشون پذیرایی کنم یا مثلا با خواهرم بیرونم یه پسر نمیتونه حتی نگاکنه مثه یه برادر کنار خواهرم راه میرم ،، نظرتون چیه ، کسی هس اینجور باشه ، دلیلش چیه ؟؟؟؟؟؟

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمیدونم..ولی میدونم هرچیزی تعادلش خوبه..اینکه زن باشی ومث مرد رفتارکنی بده واینکه زن باشی وتوسری خور اونم بده..اندازه نگهدار ک اندازه نکوست

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم

همشو موافق بودم و اونجوریم جز مورد اخری😑

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌

دیدت اشتباهه عزیزم

اون اقایی ک زن جلوش چایی میزاره

خم میشه راست میشه

کلی زحمت میکشه تا خرج زندگی شو بده

حتی ممکنه مردی تو گرمای تابستون تو سرمای زمستون بره کارگری ک خرج همون زنو بده

بنظرم دیدت اشتباهه

2706