2410
2553
عنوان

چنتا سوال راجب خوشگلی دارم..لطفا خانوما😗😗😗

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 26 پست
روغن کرچک وازلین . الورا

الوئه ورا دارم ینی خوبه؟؟؟

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
برا منم همونایی ک درومده نازکن

تو اینترنت سرچ کرده بودم برای ضخیم شدن مو نوشته بود روغن رازک خوبه،ولی هنوز امتحان نکردمش

گمت کردم ولی غافل از اینکه خدا با این بزرگی گم نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه هااااااا قرص ویتامین ای چقده؟

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
2720
آخه خودمم چون خیلی موهامو یه وری زدم یه قسمتش خالی شد دیگه کلا درست نشد خواستم با واقعیت روبرو بشه😂

نگو😢😢😢😢😢

پودر زنجبیل با روغن دنبه سه شب پشت سر هم بزن سه شب نزن دوباره سه شب بزن فوق العاده برای تقویت پیاز مو خوبه موهارو هم پر پشت میکنه 

۲- مارک سینره یک مایع گیاهی داره برای ریزش مو الان اسمش یادم نیست قبل حمام ب ریشه مو میزنی موها رو ریشه رو تقویت میکن

۳- سرم مو و انواع تقویت کننده ها

۴- تخم مرغ خانگی عدس پودر شده گل ختمی پودر شده نخود پودر شده بزن ب موهات قسمتی ک کچل شده یکساعت تا سه ساعت باشه بعد بشورش چند بار در هفته باید تکرار بشه برای سر درد و بینایی و میکرن و فراموشی هم خوبه

بچه هااااااا قرص ویتامین ای چقده؟

قیمتش منظورمه😡😡😡😡

2714
برا منم همونایی ک درومده نازکن

اگر میخوای نازکیش بر طرف بشه زنجبیل و روغن دنبه بزن فقط زباد نزنی فوق العاده ابن مخلوط پر زور پیاز موت نسوزه ب اندازه ی بزن ک ماساژ بدی

اگر میخوای نازکیش بر طرف بشه زنجبیل و روغن دنبه بزن فقط زباد نزنی فوق العاده ابن مخلوط پر زور پیاز م ...

وای مرسییییی👄👄👄

پودر زنجبیل با روغن دنبه سه شب پشت سر هم بزن سه شب نزن دوباره سه شب بزن فوق العاده برای تقویت پیاز م ...

ممنون عزیزم حتما استفاده میکنم اخه خیلی رو چهرم اثر گذاشته