2726

ببینین خوشگلا من یه مدت موهامو یه کوچولو سفت بستم جلوی سرم دوتا تیکش ریخته چی بزنم دوباره پرشع میگم پرشه چون یه مقدار درومده حالت پراکنده و خیلی کن درومده خاهشا راه حل قطعی میدونین بگین و اینکه...

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣

یه مدت روغن زیتون زدم ب ابروهام یخورده پر شدو مشکی حالا میخام پرتر شه چ روغنی غیر از زیتون بهتره هم برا ابرو هم مژه

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کاریش نمیشه کرد دیگه سفت نبند و تقویتش کن موهاتو حنا بزن و روغن بادوم و اینکارا.زیا بهش توجه نکنی بعد چند ماه پر میشه منم شده بود موهام

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
من اب پیاز هروز میزدم به مدت یک ماه الان دراومده ولی خیلی نازکن

برا منم همونایی ک درومده نازکن

قرص ویتامین e چقده؟؟؟؟

میشه بگین؟؟؟

2706