2733
2734

استارتر هر کی میگه نبر زوده گوش نکن ببر 😂من دوتا پسر دارم اولی رو ی ماهگی دومی رو س ماهگی ختنه کردم اونیکه ی ماهگی بود اصلا سختم نشد .البتهدومی هم بد نبود .

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰

نگران نباش شاید حلقه بزاره بچه هم گریه میکنه به هرحال زخمه دیگه درد میکنه بهش شیر بده آرومش کن به من گفتن مای بی بی نزار چون ممکنه حساسیت کنه بخاطر همین دوسه روز کهنه بستم زود خوب شد

تو را ای عشق جااانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لازم نیست نگران باشی منم کلی گریه که پسرم ختنه میشه ولی باورکن یکم واسه امپولش گریه کرددیگه هیچی ولی مراقب باش عفونت نکنه براش پمادچشمی تتراساکلین اگه درست گفته باشم بزن

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2738

حتما به دکتره تاکید کن امپولو که زد چنددقیقه صبر کنه بی حس بشه بعد کارو شروع کنه.بعصیا فوری شروع میکنن و هنوز بی حس نشده وبچه خیلی اذیت میشه.

حتما بگو

منتظر سابق هستم.یک شب فکنم نی نی یار با شوهرش دعواش شده بود،مدام تاپیک می ترکوند و کابری لغو می کرد.منم به خاطر یک پست چند کلمه ای که شاید یکم بوی سیاسی بودن می داد،لغو کاربری شدم.اونجا بود که جواب سوالمو گرفتم که می گفتم اینایی که لغو کاربری میشن مگه چکار می کنن و چی میگن....

من 35 روزگی بردم ب صورت سنتی

خیلی هم راضی بودم

بنطرم کوچیک ببری بهتره

تو ذهنش نمیمونه

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.

من سه ماهگی بردمش، استرس که داره ولی بعدش خیلی اذیت نشد! شب اول یه نیم ساعتی جیغ زد طفلی ولی بعدش تموم شد و روزی یکی دوبار تو لگن آب و نمیدونم چیا میشوندمش و 9روزه حلقش افتاد! راحت پوشکش میکردم و بیرونم میرفتیم و مشکلی نداشتم

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
2706