2410
2553
عنوان

نخوابیدن نوزاد ۱۴ روزه

166 بازدید | 9 پست

پسرم از دیروز اصلا نخوابیده نمیدونم چشه فقط میخواد شیر بخوره مطمنم سیر میشه چون شیرخشک هم دادم همینجوری کرد خیلی خسته ام کرده حتی یه ساعت نخوابیده

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
مال منم‌همینه یا واقعا گشنشه که هی شیر میخاد یا دلدرده

دلدرد بنظرم ا ووووف

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اره بابا

پس فکرنکنم دلدرد باشه.یه کوچولو بهش دم کرده بنفشه بده عزیزم

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
پس فکرنکنم دلدرد باشه.یه کوچولو بهش دم کرده بنفشه بده عزیزم

برا چی خوبه گلم؟

برا چی خوبه گلم؟

برای ارامش بچه و خوابیدن راحتش.من هروقت بچم بیقرار بشه میدم فوری اروم میشه

اندازه یه قاشق چای خوری بسشه.زیاد نده ک اسهال میشه.همون ی قاشق بسشه.

بنفشه رو بریز تو اب جوش ده دقیقه دم بکشه و صاف کن توش دوتا قند بنداز بده بخوره

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
2714
برای ارامش بچه و خوابیدن راحتش.من هروقت بچم بیقرار بشه میدم فوری اروم میشه اندازه یه قاشق چای خوری ...

مرسی گلم از لطفت